Kyle a Ian po prestrelke čelia vypočúvaniu. (SkyShowtime)

castor

Město, ve kterém jsou hlavním byznysem vězení. Konkrétně sedm vězení v patnáctikilometrovém okruhu. 20 tisíc ztracených duší, bez naděje, bez budoucnosti. A vedle toho Mike, který slouží jako nedokonalá záruka toho, že se křehký systém nezhroutí. Konečně se začínají rozjíždět zajímavé linie (mladá prostitutka Iris, na harmonickou domácnost rezignující dozorce Ernie, Bunnyho synovec, možná budoucí hvězda NHL), které evidentně promluví do dalšího dění. Taylor Sheridan, který si vybudoval vlastní značku v podobě drsných látek, v mých očích konečně udeřil do černého. ()

muti

Seriál má veľmi zaujímavé paralely. Ako sme v minulej časti mohli vidieť smrť veľkého chrobáka v spároch mravcov, tak tu vidíme zbasnutie recidivistu v paralele s bojovým psom ktorý prichádza o svoj zdroj sily. Otázka na zamyslenie: prečo chcú niektorí ľudia, aby iní pohoreli? 🤔 ()

Necrotongue

Pátá epizoda měla pětihvězdičkový otvírák i závěr, děj který tyto dokonalosti uvozovaly mi až tak skvělý nepřišel. Jasně, tvůrci v něm odvedli svůj standard, místy jsem měl ale pocit, že jsem tak trochu ztrácel pozornost. Možná bych byl méně kritický, kdyby mi právě úvod a finále dílu jasně neukázaly, že jsem byl ve středu celé záležitosti poněkud ošizen. Každopádně mám za sebou polovinu první sezóny a musím uznat, že se to, co jsem zatím viděl, rozhodně povedlo. / Poučení: Nikdy není pozdě na to, stát se astronomem. ()

warrenur

"Fixlovanie" sceny v uvode a pretlacanie nerativu napriec zucastnenymi vysetrujucimi zlozkami mi prislo usmevne. V tomto je Sheridan vynaliezavy, to sa mu musi nechat. A ten pokec v zavere, aky chlapci dali. :) Zda sa ze Iris zvysuje svoje stavky..otazne ako to bude s tym rocnym "proroctvom". Mlcanlivy bachar je "sud s pusnym prachom". ()