Návrat megažraloků

• USA Megalodon Rising

Když se znovu objeví největší podmořský dravec, který kdy existoval, nemá proti němu šanci ani flotila moderních válečných lodí vyslaná, aby ho zničila. (Film+)

SOLOM.

Jedná se o sequel filmu Megalodon z roku 2018. Opět ho má na svědomí společnost Asylum ve spolupráci se Syfy. Takže je asi všem jasné, že tady o žádnou hitparádu nepůjde a tento film klidně můžete minout bez povšimnutí. Už první díl byl céčkový paskvil a jeden z nejhorších filmů roku 2018 a tohle pokračování jej snad ještě předčilo. Ve špatném slova smyslu samozřejmě. Katastrofální scénář, triky, dialogy i herecké výkony nesmí chybět ani zde, jen tentokrát americko-ruské spory vystřídají ty s Číňany.   Spojitost s jedničkou je zde vedena přes sestru hlavní hrdinky z prvního dílu a vzpomínkových dialogů na události, které předcházeli tomuto pokračování. Ono celkově se tu hlavně dost mluvilo, než aby se divák dočkal pořádné akce. Hromada nudných a nezáživných dialogů dokáží otrávit nejednoho diváka víc, než nepovedení digitální Megalodoni. Ti tu sice provedou pár útoků a nevypadají úplně hrozně, ale spíš tu hrají druhé housle (ostatně tak tomu bylo i v předchozím díle). Máme tak šanci si vychutnat hlavně záběry na digitální lodě, děla, pár výstřelů – to vše (ten samý záběr) se několikrát opakuje, až vás to po krátké chvíli začne nudit. No uzýval jsem se málem nudou k smrti.    Ve vedlejší roli se i zde objevila jedna velmi známá tvář (Tom Sizemore), který se poslední dobou taky mihne v kdejakém braku, podobně jako jeho předchůdce Michael Madsen, ten zas měl nalákat na své jméno v jedničce. Tom tady vypadá opravdu hrozně a viditelně ho to ani nebavilo. Ani se mu moc nedivím. Podobné filmy pomalu ale jistě začínám z celé své duše nesnášet a to ještě pár let zpátky, jsem se u nich dokázal i jakžtakž pobavit. Už jich ale existuje takové množství, že na ně začínám být spíše alergický.10% ()

B3n odpad!

Videl som podstatne horšie filmy a to aj hádam o dve triedy. Určite je kam ešte klesať, aj čo sa týka scenára, aj hereckých výkonov, atmosféry, nápadu. Videl som filmy, čo sa nedali pozerať dlhšie ako pár minút. Megalodon Rising som vydržal pozerať celý, aj keď s častým prevracaním očí. Viac je vecí, ktoré mi na ňom vadili, ako sa mi páčili. Jediné slabé plusové body, ktoré by som udelil, sú za kameru, ktorá nebola celý čas až taký průser. Všetko ostatné áno, najviac mi vadila okrem politickej korektnosti aj prehrávajúca kapitánka lode, ktorá z tohto filmu vďaka tomu, ako sa brala vážne, nechtiac urobila paródiu. ()

fiLLthe3DD

Ochotnické her. výkony, vypatlané postavy a imbecilní dialogy bych snímku i odpustil - v těchto ohledech od studia Asylum něco světoborného očekávat rozhodně nešlo. Absence gore mne však zamrzela, protože krom parádní instrumentální hudby nenabízí tento snímek nic, co by stálo za pochvalu. CGI je (nepřekvapivě) naprosto mizerné, což mi obvykle u podobných (nízorozpočtových) braků nevadí, ale zde vypadá zpracování digitálních žraloků snad ještě hůř, než tomu bylo u podobných s*aček před nějakými deseti lety - a to mně celkem iritovalo. Od nejnižšího hodnocení tuto ko*otinu zachraňuje již zmíněný soundtrack a skutečnost, že jsem se i docela pobavil nad přiblblými rozhovory mezi postavami. ()

Destoroyah

Pokračovanie filmu Megalodon z roku 2018 dopadlo oveľa horšie ako som čakal. Znova sa môžete tešiť skôr na politické spory ako na zle vyzerajúceho žraloka ktorý sa v tomto filme objavil viac krát ako v prvom ale stále tu hrá vedľajšiu rolu. Väčšinu filmu pokrývajú hrozné a nudné dialógy, a herecké výkony ktoré sú naozaj na hranici odpadu. Scenár je katastrofický, akcia tiež a celkovo je to len obyčajný céčkový film ktorých tu máme už naozaj veľa. HODNOTENIE: 2/10 ()

Chrustyn odpad!

Podíval jsem se na to jen jako vzpomínku na Toma Sizemorea (který už tady vypadá příšerně, o herectví nemluvě) a bylo to tak pekelné, jak jsem čekal. Příběhově nulové, herecky pod úrovní těch nejhorších telenovel a trikově na úrovni Playstationu 2. ()