Detektív Martin Rykl dostane za svoje "slušné" správanie odmenu - novú partnerku, ambicióznu vyšetrovateľku Karolínu Světlú. Ich prvým spoločným prípadom je mŕtvy muž nájdený v banke. Zatiaľ čo sa Karolína snaží nájsť k novému partnerovi schodnú cestu, Rykl sa pokúša vymyslieť, ako sa Karolíny zbaviť. (TV JOJ)

meda2016

Tak jsem rychle pochopil, že bylo potřeba vyplatit herecké garnituře podporu v nezáviděníhodné situaci. Za střízliva nevtipné a nedůvěryhodné. Prachařova estráda, o milence raději  nemluvě, o jiných netřeba. ()

oskiii

Ohraný seriálový formát posledních let. Jeden starší a svérázný, druhý mladší a opatrný. Pár dílů spolu “bojují” a nakonec si najdou k sobě cestu.    Chce to něco nového. Hlavně by měl někdo tvůrcům konečně vysvětlit, že lidé po dvacítce rozhodně u policie nepracují jako vyšetřovatelé. ()

JB001

Neurazilo ani nenadchlo, ale šanci tomu ještě dám. Nicméně dnes jsem viděl předposlední díl 5. série Lucifera a to je jiný level.  Tomu bych dal 10* v porovnání s Paní Columbovou. ()

nudlis

Nebylo to zas tak hrozný jak jsem čekal. Místy i docela vtipný. Jen scény, ve kterejch Prachař chlastá jakože na žal, byly trapný, amatérsky zahraný i zrežírovaný. A Vladyka, coby šéf mordparty? Chachacha, to je přešlap jak kráva. Ale i tak tomu dám šanci v dalším dílu. A nečekám, že mě bude bavit celá řada. ()

maara666 odpad!

Policisté jsou nevtipné a neschopné karikatury. Prachař je druhý Seagal. Sandeva se na roli nehodí, resp. její "herectví " je podprůměrné. Další díly už je zbytečné sledovat. ()

Peabody odpad!

Ona Sara Sandeva je zajímavý a docela hezký typ, rozhodně jižní. Jakub Prachař se mi nelíbí (nejsem na chlapy), což by nevadilo, ale je jen dalším důkazem, v kolika hereckých rodinách sestupným trendem od herců skvělých přes průměrné a špatné dojdeme až k tomuto kousku. Hrušínští, Prachařové, u Preissů zatím není dost generací, ale trend je obdobný, bohužel. Vyjímky jako zatím zdá se mladý Polívka potvrzují pravidlo (kecám, jistě by se našli další a Jana Štěpánková byla paní herečka). No a vulgarita se musí umět (Skoro na mizině) a být funkční, jinak je trapná. Takže zatím podobně jako jako Topinka a Max, ale tady už asi druhou šanci nedám. ()

Tom68

Prachař to zachrání pár hláškama, ale na všechno nestačí. Začátek v bance nadějnej. Jenže. Jeho partnerka, ale nejen ona, hraje jak ochotnice. Zápletka je trapná. Napsal jsem několik knížek, ale tohle jsem si psal do sešitu, když mi bylo tak 13. Spoiler: Zastavila vlak, aby se s ním sešla, bože, to se nemohli sejít o den později? A protože se ještě nikdy neviděli, tak je třeba po jeho odmítnutí hned střílet...hmmm...Proč volá Prachař na policii, kudy jede vlak, když vedle něho stojí průvodčí? Kromě toho i já vím kudy jede vlak ze Smíchova do Berouna...ach jo! Dvě hvězdy, protože jsem hodnej. ()

milos.bradik

Naprosto stupidní humor a nepravděpodobné situace. Měla by to asi být crazy komedie, ale zase to hraje i na city (mrtvá partnerka hlavního hrdiny). Je to prostě na mne moc a určeno zcela jiné divácké skupině. Já se stupiditě nesměju, já ji nemám rád. ()

Dody345

Zkusil jsem tomu dát šanci a bylo to docela těžké přetrpět. Z policistů se zde dělají d*bilové a výběr hlavní herečky byl naprostý přešlap. Policistku, která si hraje na drsnou a chce si získat respekt a vypadá tak na 16? Sandeva je sice pěkná holka, ale tato role naprosto není pro ni. Jedinou část s ní, kterou jsem si užil, bylo když běžela za vlakem a rozhýbal se jí výstřih, to je tak vše. Jinak byl pohled na ní fakt bolestivý. A ještě z ní udělají kapitánku. To mi řekněte jak se hned dostala k takové hodnosti? Doporučení -> sledovat jen na vlastní nebezpečí. ()

GoodStenly

Ach jo, z ukázek jsem byl příjemně překvapen, bohužel to byl jen sestřih toho nejlepšího - asi... Bohužel skoro jak přes kopírák u seriálu: "Einstein - Případy nesnesitelného génia". Jeden dement jako druhej... ()

EDEN13

Neurazí ani nenadchne... což je na české poměry vlastně docela pochvala... jenomže to prostě nestačí. Proč se koukat na seriál, který ve vás nevyvolá skoro žádné emoce? Na druhý díl se ze zvědavosti podívám, ale upřímně pokud seriál pojede v tomto rytmu, tak se obávám, že ve mně nic nezanechá. A přitom je to velká škoda, jelikož ze začátku viz. scéna, která docela vtipně mapuje rozdílnost dvou policistů mi přišla velmi kreativní a nápaditá... takových scén se ve filmu, objevilo dokonce více, jenomže potom byly zase spláchnuty nemastnými a neslanými dialogy, rádoby vtipnými hláškami a naprosto chaotickou ´detektivní zápletkou, která vás přestala bavit po cirka 5 minutách. Celý seriál tedy údajně stojí na chemii dvou ústředních hrdinů, ale to samo o sobě prostě nestačí... ta chemie tam sice je. a herci se svých rolí zhostili dobře. Sandevě tato role sedla, jelikož tu vymění tak sotva 3 výrazy, ale není to na pováženou jako v jiných jejích filmech, jelikož tady se to hodí do charakteristiky hlavní hrdinky. Musím tedy říct, že pro mě byla Sandeva příjemné překvapení, jak mi do této introvertní role ambiciozní mladé dívky sedla. Dodatek:  Úvodní prolog je naprosto bez nápadu a nechápu to hudbu nebo znělku, která je naprosto bez výrazu... to seriálu taky moc nepřidá. Seriál sice má být komedie, ale občas to na vás působí, že vlastně neví čím má být a v mnoha scénách tento žánr ke své smůle dost podkopává. Policejní složení týmu příliš nezaujme jelikož se skládá jen z naší dvojice, dvou v podstatě charakterově stejných, líných a chlípných a starých mužů a také z velmi sprostého šéfa. Mě tedy ty charaktery moc nezaujaly. Linka s mrtvou ženou mi už přijde ohraná tak 10 let, a už prostě víte kam přesně to povede... navíc nám autoři nemusí pomocí tuny flašek a špačků cigaret ukazovat jak je Martin na dně, to bychom pochopili i bez této přehnané nadsázky. Méně je někdy více. ()

Elam odpad!

Hele, mám vzkaz pro všechny ty Kodady, Moravce, Litváky, Chvály a další "umělce", nechcete se na to už konečně vys..at? ()