Na lovu

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkujú:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (viac)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

Frca

(Skoro) každodenní příležitost pro Ondřeje Sokola, aby si mohl honit svoje ego a upozorňovat na sebe svým chováním na úrovni totálního diletanta.  Ve Tváři byl ještě snesitelný (zpočátku), ale ted má takový ego, že si nejspíš myslí, že se bez něj TV Hov** neobejde, tak je tam skoro furt, včetně 4 hodin na Silvestra. Velebnosti, jdu blejt. I když... samozřejmě by to mohlo být i horší. Kdyby to moderoval kkt Genzer, tak už bych dal odpad. Tu jednu hvězdičku dávám za to, že aspoň někdy to zmanipulují tak, aby někdo vyhrál a za některé sympatické "lovce" jako Kalkulátor či Kvízová dáma. ()

Grázl83

Po prvních shlédnutích jsem dal 2*, protože mi to přišlo divné, ale po několika dalších dílech zvyšuji, začalo mě to dost bavit ()

Karbos

Si dělále prdel ne, je to vědomostní soutěžní pořad, je zpracován tedy poněkud okázale ale je to napínavé. Otázky jsou opravdu různorodé a dají se tam vyhrát, narozdíl od AZ, nějaké peníze a pěkně to odsejpa. Líbí se mi také pointa boje proti lovcům, kteří jsou opravdu dobří ale pořád jenom lidé... Má to aspoň nějakou přidanou hodnotu, narozdíl od hromady jiných konzumních pořadu. Není důvod tomu dát pod 3 a jelikož většina lidí si očividně při sledování připadala hloupě, páč prd věděla, tak tomu dám na truc plný počet, jděte a vzdelavejte se balíci ;) ()

meda2016

Pořad na jedno použití, inspekce vědomostí. Ondřej Sokol má snadnou práci, rychle předčítá, občas vtipný. Lovec proti soutěžícímu, shlíží naň z výšky, občas perlí poučky a vědomosti. Soutěžící předem odsouzený k defenzivě. Dal bych i dvě - ale vlastně mne to nebaví. 25%. ..... A když už moderátor - Ondřej Sokol je zábavný asi jako M. Preiss v Milionáři. Nějak to tam není, i když je to velice šikovný člověk a dělá všechno, všechno ...všechno. ()

oli9 odpad!

Sračka, sraček. To už by bylo možná lepší hrát proti počítači nebo automatu a ne nastrčenému lovci, který dle scénáře odpovídá / neodpovídá na otázky. K tomu ještě rádoby vtipný Sokol, který tuhle dementí soutěž jen podtrhuje. ()

Fender

Nemohu si pomoct, ale tenhle pořad fakt žeru, protože je to jeden z mála pořadů, na který se dá koukat a není to vyloženě trapné. Hlavně je to mnohdy opravdu značně napínavé a člověk se i něco nového dozví a kvůli tomu si v podstatě uvědomí, že vědomostním soutěžím by se raději měl vyhýbat. ()

Kushina

Miluju vědomostní soutěže a tahle je rychlá, zábavná, energická. Člověk se hodně dozví. Škoda jen, že čtení otázek a rychlost je na moderátorovi. Jednou čte rychle, jednou pomaleji, občas se zakoktá.... Ne že by za to mohl, nmení to lehké, ale je to jediné minus. Vševěd má vědomosti z jiného vesmíru. 75% ()

oskiii

Dobrá vědomostní soutěž. Riskuj to sice není, ale k rychlému procvičení znalostí fajn. Akorát se nemůžu zbavit dojmu, že lovec v jednotlivých duelech odpovědi zná dopředu a teprve až ve finálovém kole musí spoléhat na své znalosti. S ()

nudlis odpad!

Další z řady vědomostních soutěží, který Nova koupila, protože není schopná vymyslet nic svýho. A do role "moderátora" obsadí Sokola. Už jen to je krok do hovna. Dalšími kroky jsou tzv. "lovci" (někoho na konci zabijou? nebo proč sakra lovci?) Tihle chytrolíni vypadaj jak kdyby jim odpovědi někdo šeptal vysíračkou do oušek, protože se téměř vůbec nepletou. Ale možná je to (nejen) proto, že nemají co ztratit a tak nejsou nervózní jako soutěžící. Takže celkově: zbytečnost. (to už snad byly morbidně zábavnější ty partičky blbů a tlustoprdů a trapáka Matonohy v Co na to Češi) ()

kasol

Čekal jsem dobrou vědomostní soutěž, ale po zhlédnutí několika dílů jsem byl zklamán. Lovec zná odpovědi dopředu, protože si je pravděpodobně přečte. Ano jsou mezi námi chytří lidé s encyklopedickými znalostmi, ale v porovnání s německou verzí je to v TV Nova hodně jiné. U nás lovec dělá záměrné chyby, až když soutěžící  mají jistou prohru. Pokud soutěžící jsou naopak velmi dobří tak se lovec prakticky nesekne. V německé verzi soutěže se daleko častěji vyhrává. Takže tuto soutěž na Nově beru spíše jako reality show, které nemusím. ()

Sashmen13

Jsou mnohem horší soutěže, problém nastane, když začneme přemyšlet o férovosti téhle záležitosti + je to fakt težké a docela nelítostné, náhodná skupina lidí nemá skoro nikdy šanci proti profesionálovi, ať je to jákákoliv disciplína. ()

Santa.Claus

Na lovu je tím nejlepším, co se objevilo na Nově od Chcete být milionářem? a Riskuj! Stále se vysílá AZ-kvíz, jinak se ale dlouhé roky žádná opravdu obstojná vědomostní soutěž neobjevila. Za jeden díl zde padne velmi vysoké množství otázek. Vyhrává se jen někdy. Ale dá se to, když máte určité vědomosti a trochu štěstí na otázky. A pokud zariskujete a zadaří se, tak se dají vyhrát i slušné částky. Některé otázky jsou jednoduché, jiné hodně náročné. Má obliba lovců: 1. "Doktor Vševěd", 2. "Kalkulátor", 3. "Kvízová dáma", 4. "pan Lišák" (první dva výrazně vedou nad další dvojicí). Stejně bych lovce seřadil i podle jejich kvality. V pořadu bych změnil ten nucený komentář při příchodu lovce vůči každému soutěžícímu. A hodně mi nesedí rádoby vtipný až trapný moderátor Sokol, který je jasně největším mínusem pořadu. Plus pouštění toho umělého smíchu. Takže dal bych přednost serióznějšímu kabátu, ale holt je to pořad na komerční stanici. Tyto výhrady mi ale výsledný dojem a přínos pořadu určitě nezkazí. ()

Ondr4H odpad!

Vidím známky podvodu, novou nastrčený lovec který čirou náhodou zná všechno. Hlavně teda zná otázky a odpovědi předem aby nova nemusela nic vyplácet. Čekal jsem od toho že budou dva týmy a z těch týmu se vezmou nejlepší a vystřídají se na pozici lovce a loveného. ()