Rukojemnícka dráma má prvé obete nevinných ľudí. Korňak zabíja po zistení, že druhá strana neplní jeho požiadavky a snaží sa zaútočiť. Nádej poručíka Andrika na záchranu rukojemníkov umiera spolu s čatárom Žilinčíkom. Dano sa nevzdáva. Zisťuje, že správy o havárii boli dve. Tá pravá a zmanipulovaná. Pátra po dôkazoch, pričom sa na povrch vyplavuje neuveriteľná mašinéria zásahov z najvyšších miest politickej scény. Kto a prečo zasahoval do vyšetrovania? (TV JOJ)

mira007

Já myslím, že zásahovka by tam vlítla už při první mrtvole, ale tady Bahul to kosí jak Arnie v Komandu a vyjednavači chtějí dál vyjednávat. Strašně schizofrenní seriál - na jednu stranu se to sympaticky snaží, na druhou stranu výsledek čím dál horší. ()

sorrow

Tak za prvé, vůbec nevěřím tomu, že ta sestřička je po smrti, protože to by Bahula, který má být vykreslen jako kladná postava, která se snaží bojovat proti chobotnici, vrhlo do špatného světla. Vlastně ani ty policisty nechtěl zabít, když do výtahové šachty před vhozením granátů volal, jestli jsou už pryč. Scéně na operačním sále nejde věřit, když asi 8 lidí nedokáže přemoci jednoho 60 ti letého chlapa (množstevní přesila, moment překvapení, skalpely v ruce, …). Mihulová se nám už uklidnila, škoda že jí nablblá Esterka nepopsala situaci v nemocnici hned po jejím probuzení. Postava Koleníka je absolutně tragická, zbraň mu jeho šéfík vzal, ale policejní placku mu ponechal, jako proč? ()

Martinius

zatial najlepsi diel. pribeh sa postupne a nenasilne rozuzluje a zaroven dalej zapleta. namet i rezijne spracovanie nadalej solidne a zasluhujuce respekt. bahul jednoznacne kraluje, jeho postava i herecky vykon je jasnym tahunom a odsuva utrpne posobiaceho kolenika do komparzu. az mi chyba viac priestoru s nim. trochu mi vadili prilis rychle prestrihy medzi niektorymi scenami, uberalo im to na celistvosti. bitka na operacnom sale za jedna. ()

fabecc1222

Líbí se mi, že se tvůrci nebojí posouvat hranice stále dál, takže nechali Bahúla odpálit v podstatě bezdůvodně jednu ze sestřiček. Z Koleníka už se stal regulérní Jack Bauer,a tentokráte to vypadá, že se místo 24 hodin spokojíme jen s jednou nocí, kdy Koleník nakonec odhalí vlastizradu a zachrání většinu rukojmích. Škoda, že už třetí díl má v podstatě stejný koncept, a některé motivy se začínají opakovat. ()

Anet21

⚪Miešanina pokračuje. Aj potenciálnu scénu s akou-takou atmosférou zabije buď slabý dialóg alebo archetypálne správanie postáv, pri ktorom sa scenárista ani nijak zvlášť nesnažil prísť s niečím novým. Pretože zatiaľ sa všetko vlečie v koľajach, ktoré by ste aj ako priemerný divák predpokladali už na začiatku.⚪Také klišé perly, ako napríklad, že únosca nechápe, že s niekým po niekoľkohodinovom bypasse sa asi nebude rozprávať na počkanie do pár minút prebijú len ďalšie, ešte horšie klišé typu: 6 schopných ľudí v strednom veku a na vrchole sily nedokáže vo vzájomnej spolupráci spacifikovať jedného skorodôchodcu s počiatočným trasom v rukách a tento ich po jednom zlikviduje na štýl S. Seagala. Extrém.⚪Zatiaľ ale silné GP. Niečo ako Slovania. Nie nadarmo ich robila rovnaká tv stanica...⚪ ()