Situácia v nemocnici sa značne vyostruje. Korňak chce očistiť meno svojho syna aj za cenu nevinných životov. Minister Podhradský je na operačnom stole, lekári ho chcú zachrániť napriek úbohým podmienkam, v akých sa nachádzajú. Poručík Andrik nájde jediného preživšieho leteckej havárie, čatára Žilinčíka. Spolieha sa na jeho svedeckú výpoveď, po ktorej očakáva ukončenie rukojemníckej drámy. Komu a prečo tak veľmi záleží na tom, aby sa Korňak nedostal k zmanipulovanej správe o havárii? V najvyšších politických kruhoch je poriadne dusno. A nie len v tých našich slovenských. (TV JOJ)

fabecc1222

Ale jo, já jsem spokojen. Jasně, ta inspirace velkými bijáky a všemožné vykrádání je tu prostě vidět, a stejně tak všechna možná žánrová klišé, ale šlape to prostě parádně. Atmosféra je na jedničku, herci si viditelně užívaj, že si můžou po vztahovkách zkusit něco dynamičtějšího a do produkce bylo viditelně nasypáno dost peněz. Teď už je jasné, že samotnou linku v nemocnici z hlediska důležitosti převyšuje politická linka. ()

Anet21

⚪Tretí diel už začína byť repetetívny, všetko čo sme ako diváci už videli sa znova recykluje, pričom nových zásadných odhalení prináša diel naozaj pramálo. Všetko sa zase klasicky slovensky ,,krúti" okolo zlého spiknutia vlády, skorumpovaných poslancov a nezabudlo sa dokonca ani na Mečiara. Mňa len zaujíma, kedy budeme ako republika schopní nakrútiť kriminálnu dráma aj s inou premisou ako tou politickou.⚪Znova sa dopláca na naozaj slabé dialógy, ktoré, ak by boli kvalitne, živo napísané, by celkovej úrovni dosť pomohli. Takto tu ale máme repliky ako: ,,Aj vy by ste boli na tom zle, keby s vami drblo lietadlo" a podobné perly, dopĺňané neskutočným prehrávaním niektorých hercov a herečiek, ktoré neustále len jačia, aj keď si to situácia vôbec nevyžaduje.⚪Celkovo je to všetko už pekne repetetívne, a to sa seriál len rozbehol. A to nie je dobré znamenie.⚪Teším sa na toho inteligenta, novodobý skvost našich médií, multitalentovaného čáva Végha, ktorý vyzerá (a obávam sa, že nielen vyzerá), že v realite nenapočíta do desať, ale naše médiá z neho silou-mocou chcú urobiť celebritu. A tak, po všetkých tých realityshow-celebritách už môže byť na Slovensku celebrita hocikto s dierou tam, kde slnko nesvieti.⚪ ()

sorrow

Za mě je to celkem slabé. Ve třetí epizodě jsme se nikam neposunuli, marně přemýšlím, k čemu ta třetí epizoda vlastně byla, co nového jsme se dozvěděli? Pokud se to celé má odehrát v té nemocnici, nevím, co tam ten Bahul a hlavně ti chudáci doktoři co už několik hodin operují toho ministra budou dělat, ti na tom operačním sálu vystojí důlek… Fascinují mě opět všechny ty nesmysly. Koleník si jen tak někdy o půlnoci napochoduje do sanatoria (samozřejmě ho tam všichni vítají a ve všem mu vyhoví, ač nějaké zmocnění z vyšších míst jim doložil až poté co chtěl pacienta odvézt pryč), nakonec se mu povede přesvědčit personál k vydání toho pacienta, něčím ho nadopuje, pak jde zcela nelogicky vyřizovat papíry a blázna nechá bez dozoru v pokoji s otevřenými dveřmi, jak to asi mohlo dopadnout… Další nesmysl, Mihulová se probere v nemocnici po infarktu, mrtvici, nebo co to měla a běhá tam jak kdyby jí nic nebylo. Dcera jí neřekne, že je tam nějaký blázen s výbušninami a že se nesmí shánět po svém mobilu, který je jejich jediným spojením s policií, takže Mihulová tam začne lítat po nemocnici a vyřvávat, kde je můj mobil, kde je můj mobil a další akce policie jde do kopru. No tak ale něco se ale vymyslet musí, že, to by pak nebylo možné natáhnout na 8 epizod. Podle mě je to celé utahané, rozplizlé, neboť je těch epizod zbytečně moc, a tak se tam musí přidávat hodně vaty a nesmyslů, aby bylo možné „nějak“ pokračovat dále. Kdybych byl v té nemocnici s mojí mámou, první věc, kterou bych udělal, když by otevřela oči, by bylo to, že bych jí popsal situaci, ve které se nacházíme a ať v klidu leží, a hlavně se neshání po telefonu. Ester to ale nechala být, asi si myslela, že maminka Bahula vůbec nezaregistruje. A hlavně, v seriálu je jedno klišé větší než druhé (hlavní postava opět problémový policista, který je navíc mimo službu, ale právě on je ten nejspravedlivější, nejšlechetnější, a hlavně on sám to všechno vyřeší, nebo zločinec vlastně není zločinec, on zase bojuje proti těm zlým zkorumpovaným politikům, ale jak se říká, když se kácí les, lítají třísky, a tak aby se dobral té spravedlnosti, musí odpálit pár granátů a zabít / zranit i pár nevinných lidí atd. atd.) ()

milwaukee

Dávám pět. Bahul je fakt tvrďák a nesere se s tou pakáží. Igonda umí hajzlíky dost dobře a premiér by potřeboval nakopat prdel. Vojenský blázinec byl víc než děsivý. Doktor Frankenstein tomu nasadil hororovou korunu. Pokud se takhle bojuje proti svinským politikům, tak Bahulovi půjdu pomoct hlídat u dveří. ()

mira007

Strašně na sílu až to bolí a vede to k nevěrohodnosti ... vrcholem je scéna v blázinci, kde se tvůrci tak usilovně snaží o hutnou atmosféru jako to viděli někde v kině před deseti lety, až je výsledek trapno, zvláště když Koleník toho pacienta pod prášky dá do kupy nějakým vyprošťovákem a ten chudák si oblékne vyžehlenou vojenskou uniformu, v které ho do toho blázince přivezli asi rovnou z přehlídky na Rudém náměstí. ()