Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

dee.n

Není to žádné vrcholné umění, ale komedie tohoto typu mi v ČR a nejen zde prostě chybí. Konečně komedie bez pana Langmajera, kde se řeší i jiné věci, než jen mezilidské vztahy. No a samozřejmě plusové body za známé prostředí našeho kraje. ()

Jaroslaf odpad!

....Já se hlavně silně domnívám, že lidem, co se líbí tento typ humoru se líbí i (potenciální) prezidenti Miloš Zeman a Andrej Bureš. ()

Gulde odpad!

Tak strašlivě laciný a primitivný vtipy, to snad není možný. Šilhající Kozub s hlasem jako buzíček - v deseti letech bych se smál, teď je mi z toho trapně. To snad i na ten Kameňák se kouká líp. Nechápu, jak tahle parta mohla natočit něco tak povedenýho, jako bylo Skoro na mizině. ()

Bozvav

Nejsem vyloženě zhnusená, neb jsem něco takového čekala. Tvorba Tří tygrů jde směrem k rektu už delší dobu. Ty tam jsou jejich vtipné a svižné začátky, kdy jeden mohl vypnout mozek a nechat se unášet na vlně lehce ordinérní, avšak svěží zábavy. Zbyl jen humor ve stylu Kameňáku II a výše. Zde divák dostal příběh, který nezvládnul utáhnout celý film a děsně přepálené charaktery, které už parodovaly sami sebe. Jednu otlučenou hvězďuli za akci v kostele a kostým čerta, to fakt pobavilo. Jinak pánové pro Šér Chána svatýho, zkuste vymyslet něco jiného, třeba uneste soudkyni Barbaru a po soudci Alexandrovi požadujte výkupné, co já vím, ale hlavně už žádné další Babovřesky po Ostravsku. ()

dannyyy odpad!

Toto bylo pro mě neskutečné utrpení vůbec dokoukat. Nucený, tlačený humor není humor. I trapný humor se za tento stydí. ()

Cermbo

Tvorbů Tří Tygrů jsem občas na netu zahlédl a musím říct, že se mi jejich tvorba celkem líbila. Bavily mě hlášky, humor, zpracování. Na celovečerním snímku určitě oceňuji originálnější a živější zpracování než u většiny českých filmů + výpravu a celkem fajn akční momenty. Ale jinak mi to přišlo nemastné neslané, nepovedený humor (zasmál jsem se snad jen jednou), mnohdy bohužel dost trapné, Kozubovi není pravidelně rozumět, postavy jsou celkově až na pár výjimek cringe. Ve výsledku spíš takový průměr, ale bohužel některé přehnané a ujeté scény hodnocení ještě víc sráží. ()

Hapretor

Jsou to nadaní herci a co dělají ... umí ... dělají, to co je baví a baví tím i ostatní určité lidi ... což jim, přiznám se, trochu závidím ... mně to přijde dementní ale místy vtipné a je to příjemné na vypnutí mozku a procvičení tu a tam bránice ... u mě fajn ... ()

SidneyP odpad!

Ze začátku jsem 3T miloval, ale i scénky se časem začaly opakovat. Tohle působí jako špatně napsaný amatérský film. Dal jsem 20 minut, víc nešlo. ()

Olík

Dlouhodobě nezastávám všeobecné nadšení, které momentálně vládne kolem Štěpána Kozuba a spol., ale postavit celovečerní snímek na tom, že jeden ze sebe dělá blbečka (alespoň mu to jde), druhý ze sebe dělá blbečka (tomu ho nevěříte ani minutu) a zbylí dva jsou tak akorát do počtu, aby se neřeklo, že je někdo vynechal, mi přijde hodně slabý vývar. Příběh mne vrátil o dvacet let nazpět, kdy točil Soukup „skvosty“ jako Jak ukrást Dagmaru, filmařsky na úrovní Babovřesků, humor mateřská školka, o hercích jsem se již zmiňoval…celé dohromady jedno velké šlápnutí na palec. Tuším, že se nějak řešila premiéra, aby nedošlo ke střetu s Štáfkovým Vyšehradem…..tak to byly hodně naivní starosti, protože tady se bavíme o dvou naprosto odlišných světech. Dejme tomu, že šlo (jak jsem četl v některých komentářích) o odvážný počin….no nevím, jestli v tomto případě by nebylo od věci zůstat zbabělcem. ()

GOREGASM

Albert Čuba rulezzz, respektive jeho severomoravak nemá chybu, což si jako odkojený haviřovak můžu dovolit napsat ;-). Všechno ostatní je už bohužel většinou průšvih. Největším zklamáním je postava Štěpána Kozuba, jejíž demence je párkrát vtipná, párkrát úsměvná, ale častěji trapná a hlavně mu do pytle není pořádně rozumět. Ostatní postavy jsou tady do počtu a ta délka filmu taky ubírá kyslík. Příště méně "epický příběh", více srozumitelného Kozuba a Čuby klidně ještě víc, protože jeho hláška k faráři, který si čte Bibli: "Ty to ještě nemáš přečtene", umí poslat do kolen :-). Není holt jednoduché přetavit kulervoucnost miniskečů do celovečeráku, ale dám vám kluci druhou šanci, pokud zase někdy dostanete chuť a seženete prachy na novej biják. 35% ()

mala_kea odpad!

Legendární inscenace od Trošky se vrací, aneb je potřeba se poblít pořádně. Tohle se ani trochu nepovedlo. Absolutně v ničem. Tři tygři pro mě nejsou formát, u kterého bych se dokázal bavit. Jejich skeče jsou trapné, postavy naprosto nelogické a absolutně nevkusné. Dno českého humoru se propadá stále níž. Tento blitkoidní paskvil asi ocení jen opravdoví fanoušci. Pro mě nekoukatelné, nudné, trapné, I ten Vyšehrad mi přišel vtipnější. Tohle je fakt propadák. ()

Rockerman

Měl jsem z toho strach a neustále jsem odkládal zhlédnutí. Je třeba říct, že strach byl z velké části oprávněný. Několik skvělých fórů jako ten s Honzou Dědkem, náhodné odrazy předmětů při rozbíjení aut nebo účast Baroše a Kalouska nemůže vyvážit ten trapný zbytek. Zvláště za ty rvačky a trapnosti v kostele mi bylo stydno. ()

JetDryerFan

Přiznám se, že jsem raději od filmu nic neočekávala. Naopak, spíš jsem byla připravená na průšvih ve smyslu "další sice výrazně akčnější, tentokrát ne romantická, ale přitom pořád trochu přiblblá česká komedie, no budiž". Hrozně jsem se ale na filmový počin Tří tygrů těšila a do kina šla s tím, že se nechám prostě překvapit. A překvapení to teda bylo! Od první hlášky "Už si někdy letěl z pavlače na štěrk?" sem se skvěle bavila. Postavy byly najednou tak nějak hlubší a komplexnější. David byl víc svůj, umírněnější a přitom perfektně a maximálně záškodnickej svou levotou a Milan... Jo Milan, Milan byl nejvíc. Jeho mylná představa o tom, že je schopen ovládat bojové umění byla skvělá. Ty bitky, který byly mimochodem perfektně zmáknutý a natočený, to bylo skoro jak z Hollywůdu! Co na tom, že si Milan skoro pokaždý ublížil... Ideálně potom sám sobě. Nenudila jsem se a ani jednou se nepozastavila nad nějakým "blbým vtipem" nebo "trapnou scénou". Tyhle dvě věci tam totiž nenajdete. ()

NitroXcz

Dvě slova: Jsem zklamán. No i když, do kina jsem šel s obavou, aby z toho opět nevylezl ten jejich trapný, přehrávající a nepřirozený humor. A to se stalo, po 30ti minutách filmu jsem se modlil ať to už skončí a můžu jít domů. Děj filmu nedával smysl a nikam se neposouval, zatahoval diváka na úplně zbytečný místa, které se tam vzaly.. jen tak, hádám. Ale abych jenom nekritizoval, musím pochválit akční a bojové scény, které jsou fakt dobré a procítěné. Jinak je zbytek filmu slátanina všeho možného i nemožného. ()