Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

pavliCZECH

Čerte, drž se svého kopyta. To mě napadlo po zhlédnutí díla Tří tygrů, které jinak miluju! Postavy převedené z improvizačních scének ve filmu prostě nefungovali, několik skečů je vydařených, ale jako celek vlastně trochu zbytečný. Mám pocit, že prakticky všem čtyřem třem tygrům by na filmovém plátně víc vyhovovala vážná poloha. A na to se těšim. ()

husak_k odpad!

Hrůza. Myslel jsem, že tam někde bude aspoň náznak vtipu, ale místo toho mi bylo fyzicky špatně z toho jak se ti dva a obzvlášť Kozub ztrapňují. ()

Hora1000

Třem tygrům fandím, ale od filmu jsem moc nečekal. Popravdě nebyl to žádný zázrak, ale jak se dalo čekat, spíše slepenina scének. Každopádně pobavil jsem se. Nevím co očekávala většina lidí tady, když se podivují nad jednoduchostí děje ve filmu, kde vystupuje Milan a Votjubek... A přirovnávat tohle ke Kameňáku mi přijde opravdu mimo. Jinak Steven Seagal v podání Vavy byl dokonalý. ()

OrtonJaime

Tři tygry mám rád, sleduju je od března 2020. Nakoukal jsem s nimi téměř vše. Proto mě tento ambiciózní kousek potěšil, ikdyž na Vzestup a Pád Mistra Jugoslava se těším více. (Páč Pán Jugoslav Vavara je má oblíbená postava). Jak někde Štěpán zmiňoval, bylo dobře roztrhnout dvojici Milan-Lumír,(je to prakticky ta stejná postava).  Duo Milan-David má celkem v pohodě chemii. Milan se sice v jedné větě mohl zmínit, kde je Lumír ale to je jenom drobnost.  Potěšili Baroš, Fatty, polština, odkaz na Pána prstenů a nejvíc jsem se zasmál u závěrečného vtipu. "Ne já nejsem tvůj strejda". ()

Blazis34

Tři tygry mám rád, jejich videa na youtube jsou většinou vtipné a originální, ale tento film se absolutně nepovedl. Humor, až na pár hlášek, velmi trapný, příběh zoufalý a nějaká přidaná hodnota filmu nula. Na hlavní herce v čele se Štěpánem Kozubem nezanevřu, ale tohle byl ústřel. Jsem rád, že jsem na to nešel do kina, ale počkal si na Netflix. Dávám 25%, jedna hvězda. ()

Dweep

Jako... Odpad to úplně není, když člověk vezme v potaz jiný sračky, co viděl ... Jednu hvězdu si to zaslouží. A tu druhou dávám Kozubovi. Nechápu, že z toho ještě není pidlovokej..... ()

Cibulka_C

Jakože tohle je film vyloženě pro lidi, co znají humor Tří tygrů, páč jinak tady budou plácat, že je to odpad. 😃 Bylo to ztřeštěný, blbý, vtipný, povedený. Prostě jejich humor. 🤍 Jejich postavy, které si vytvořili a se kterými točili sketche na svůj YouTube, kde to lidi milují, a tak se rozhodli o své tvorbě udělat film. Je to komedie, jakože fakt komedie. Ze začátku mě ten film hodně chytl, asi po hodině to bylo blbší a blbší a ke konci se to zase nějak uklidnilo a najelo to na tu samou vlnu, na které to bylo na začátku. 👌🏻 Celá zápletka je geniální. Všichni herci byli úžasní. Každej měl tu svoji postavu skvěle promyšlenou - hlas, pohyby, myšlení… prostě všechno. ✨ Super herecký výkony, taky mě mega moc bavily ty efekty, i když to bylo místy až nechutné. Takže za mě all in all by na tenhle film měli jít ti, co tvorbu Tří tygrů znají a jejich humor chápou, než ti, co je v životě neviděli a mají pak potřebu plácat, že je film kravina. Jasně, ona je to kravina, ale odpovídá jejich humoru a jejich tvorbě. 🙌🏻 ()

Dukekuky

Viděl jsem několik epizod Tří Tygrů, viděl jsem seriál sKORO NA MIZINĚ ale tohle ? Nevím proč ale vůbec mi to nepřišlo zajimavý, divadlo Mír mám rád a jo mají někdy fakt dobrej humor ale tady ten humor byl fakt slabý. FIlm se snažil být vtipný, někdy se to podařilo ale většinou ne. K filmu nevím co dál dodat, prostě nevtipná komedie která někoho může pobavit ale většinu lidí ne. 2/10 ()

FojtikDesign odpad!

Pana Kozuba mám rád. Bohužel toto se hodně nepovedlo. Filmový formát nebude pro tuto skupinu to pravé ořechové. Když to řeknu velmi kulantně, je to prostě neskutečná sračka. Vlastně mě ani nenapadá k čemu to přirovnat. Neztrácejte svůj drahocenný čas koukáním na tento nesmysl a běžte dělat cokoliv jiného, protože to bude smysluplnější... ()

Honzulik odpad!

Tak to byl děs... To, že je to parta "neumětelů", bylo po pár posledních počinech jasné! Ale že Čubovi už totálně "jebne" a "stvoří" ještě větší "kokotinu" dále překvapilo! Štěpán Kozub má bezesporu talent od Boha, ale už by si měl uvědomit, že točit něco s takovými amaterskými dementy mu strašně ubližuje! Odpad! ()

wowylgu313

Filmy jim prostě moc nejdou ... Ať se tady člověk snaží sebevíc dostat se do "děje" nejde to. Je to bezmyšlenkovitá slátanina. Hrozně moc se to snaží o humor a ten tam jakž takž je. Humor/Trapnost. Tím to ale celé končí. Pokud je toto celé nějak naschvál a účelové a má to najít nějaké své konkrétní publikum, naprosto chápu. Jen si nemyslím že to publikum bude nějak obrovské. Filmy od Tří Tygrů zatím tři co jsem viděl, byl jeden horší jak druhej ..  ovšem oproti těm minulým byl tento asi nejvíce zvladatelný. Bohužel i tak nic mooooc ... 40% pro kluky a příště lepší? :) ()

dajosx

Film je skvělý a velmi doporučuji. Scénář, akční scény, humor a vše co jsem očekával se naplnilo na více než 100%. A herecké výkony všech herců divadla Mír i p. Dušana Sitka úžasné. Už se těším na další díl. ()

v.indruchova

Ve Scale jsem byla na předpremiéře v Brně, určitě nelituji i když prvotní nadšení z nové zábavy v době COV. roku 2020 mírně opadlo (počiny streamované divadlem Mír). Mnoho z nás se rozhodlo finančně podpořit  vznik tohoto filmu. Musím říci" Je tu něco co ještě česká scéna neviděla!" Akční bláznivá komedie, která si nebere servítky s našimi sousedy, ale také ze stereotipů v celé zemi nebo také v jednotlivých městech. NApř. Ostraváci z brňáků. Jde zde vidět obrovská láska v devadesátkách ve kteřích někteří tvůrci vyrůstali. Takže vidíme ujetého Milana který je závislí na bojových scénách z 90 let. Díky tomuto uvidíte VHS kazety, kdo nezná, pozná. Myslím, že některé hlášky z filmu se nezapomenou a budou kolovat v naší dolině. Nemá žádné zábrany, nebojí se si udělat legraci z jeptišek, farářů, mafiánů. Pár šťěků má zde známý i politik a fotbalista. Musím říct, že akční scény byly supr i práce s kamerou a úprava vide, přímo se hodila na tento typ komedie. Film nás bavil a před filmem i po, nás aktéři také dlouze bavili dál :) úvodní slovo, také otázky a odpovědi a autogramiáda. Nemohla jsem si nevšimnout že diváci byli různého věkového rozhraní od dětí asi po padesátniky, lidí důchodového věku naprosté minimum. I méně dětí. Protože film je přístupný od 12 let. Kvuli vulgaritám a trochu té nahoty. Začátek, jsem se pousmívala, s přibívající časem jsem se smála víc a víc. Ke konci už mě tak bolely svaly na obličeji že mám nasmáto dopředu a mám delší život. Lidé v časech krize a korekce, hledají nekorektní humor. A v tomto jsme češi fakt skvělí a když jsme někdy kakabusové. Lidem je zle z přehnaného nesmyslného korektivnímu přístupu všude ve světě. V tomto počinu jde až o trapno humor. Balancuje na hraně ale skvěle. Tento druh humoru buď máš rád nebo ne. Můžeš k němu i propracovat. :) Je pravda, že nikdo dlouho nenatočil takovou bláznivou komedii jako např. Bláznivá střela, žhavé výstřely,...jsem ráda že se toho zhostili ostraváci! Těšíme se na druhý díl, protože věříme v úspěch tohoto jedinečného dílka. Ráda si komedii pustím znovu. A ať jen nechválím, V pár případech jsem si všimla takového stydlivého měně autentického hraní, a na něčem jsem se nezasmála. O hudbě ani nevím, což není nějak zvlášť podstané. ()