Přestěhují se do nového domu, kde objeví ducha s temnou minulostí, a stanou se miláčky internetu. Ruku v ruce se slávou ale přichází nevítaná pozornost ze strany státu. (Netflix)

wowylgu313

To je tak když začátek je komedie, pak se to přesune na drama a hned potom na akčňák a na úplný závěr dáme lavinu citů a romantiky. Cele to hodíme do šatů devadesátých let a zkusíme co na to lidi v dnešním století ... Tahle mišmaš duchařina se moc nepovedla... Bohužel to nezachránil ani David Harbour protože jeho hlavní role zde byla jaksi taksi "hluchoněmá" i přesto za toto obsazení a za vytvoření pocitu že jsem se vrátil před TV do dětských let kdy jsem vložil VHS do videopřehrávače, minimálně a maximálně za jednu vtipnou situaci a žádnou dramatickou situaci v dramatické scéně... a v neposlední řadě za rekord v mixu takzvaně všechny žánry v jednom ... Dávám 40% ;-) ()

Kushina

Konečně pěkný rodinný film u duchovi. Prostě to byla tkaová hezká poháídka pro děti, zároveň to mělo něco do sebe. Prostě jsem se u večeře zasmál a zároveň to na konci zahřálo na srdičku. Hezké. 60% ()

Draconian

Docela jsem se na to těšil, protože kombinace komedie a hororu mám rád. No horor tu jaksi chyběl. Máme tu ducha je rodinná komedie o tom, jak má rodina na půdě Davida Harboura, který strašit neumí, ale umí se dotýkat, furt se ukazuje a nic si nepamatuje. Kevin se s ním zkamarádí a chce mu pomoci najít to, kým byl, proč zemřel atd. Kevinovo otec Falcon...teda Anthony Mackie ale chce "jejich" ducha zpeněžit, takže dává s ním video na youtube. No pozornost fakt přitáhne...ale to i vládních úřadů, které ducha chtějí. Čekal jsem víc. Ten film je zas dlouhej jak pondělí a úplně zbytečně. Kratší stopáž a svižnější děj by tomu prospěl. Postavy jsou poměrně protivné, což na jejich obranu se postupně změní a vlastně jsou docela i fajn. Já věřil, že tu s duchem bude hodně srandy, že to bude hodně interakce mezi Kevinem a duchem, jenže i když je to dlouhé, vlastně tady toho tolik není. O nelogičnostech asi netřeba mluvit, je jich hromada. Už jen to, že duch místo toho, aby se snažil nebýt vidět, tak se furt promenáduje jak na dovče. Dobře, taky je třeba ale i pochválit. David Harbour je fajn duch. Nemluví, ale hraje zábavně. Je tu i několik fakt dobrých gagů a celkově ten filmek zábavný je. Příběh samotný také je solidní. Jen to prostě nemuselo být tak natáhlé. Snímek  nicméně asi svou roli plní dobře - zabaví vás na jeden večer. Taková pohodička, kterou zase hned zapomenete. Je to trochu škoda, protože Harbourovi ten duch fakt šel, ale vlastně neměl moc co hrát. Ale chápu, že to vzal - nemusel se učit text. 60% - já vím, jsem hodný. ()

Pan.Antonin

Čekal jsem takovou bezDuchou rodinnou hororovou komedii, ale místo toho Tu Máme takový nepovedený žánrový slepenec, který se Tu snaží pobavit, Tu si pohrát s vážnějším dramatem, Tu upozornit na současný svět a jeho problémy a Tu se snaží o rodinné dobrodrůžo. Bohužel je není moc vtipné, chvílema to nudí a hlavně je to až příliš dlouhé. Já navíc nijak zvlášť nemusím ani Davida Harboura a ostatní herci taky nebyli nic moc. Jednu hvězdičku za akční scénky. ()

Lilith03

Netflix mi to vyhodil v kategorii horroru, tak říkám, to neznám, zkusím. Nakonec z toho byla fantastická komedie, s přesahem, parádními vtipy, na konci jsem zabulela, takže mi vůbec nevadí, že to z žánru horroru moc věcí nepobralo. Maximálně cením, že se film drží aktuálních trendů, takže tam šlo vidět, jak lidi točili tiktok videa a hloupé challenge nebo vtipné poznámky na Kardashians. Dost jsem se zasmála u nějakých narážek na horrory, jako třeba "nebudeme jako každá hloupá bílá rodina v každém horroru, máme tu ducha, tak jdeme z domu". Fantastický výkon Davida Harboura, film zvedla na vyšší level Jennifer Coolidge a dva mladí herci zazářili, postarali se o fajn podívanou, krásnou nenásilnou romantickou linku a prostě to zandali dobře. Film se maximálně povedl, měl tam pár much, ale ty jsem schopná odpustit. Jinak jestli mi vadilo, že svět duchů, je v tomto filmu přitažený za vlasy? I přes to, že jsem velmi duchovně založená a vím jak astrální svět funguje (takhle fakt ne), tak to filmu nebudu vytýkat, beru to s nadhledem a pobavila jsem se. Kvalitně zpracované, doporučuji! ()

babuška

no horor to není ani omylem, komediální prvky to má, celkový dojem je dobrej, david je momentálně v kurzu a podle mně to zvládá, mackie ukázal víc než dva kravský výrazy z posledních hrůz, že by ho to bavilo? ()

NikiVai

No, čekala jsem něco napínavého, strašidelného. Což jsem neměla, kdybych si bývala byla, trdlo jedno, přečetla to žánrové zařazení, rodinný a komedie, nemusela jsem být zklamaná. Když pominu tento svůj přešlap, stejně se nic nezmění na tom, že jsem zírala jak péro z gauče na něco groteskního. K prvnímu setkání s duchem dochází poměrně v začátcích filmu. A už to stačilo, abych si se zdviženým obočím zoufale řekla "WTF"??? A dál to jelo na stejné vlně. Neschopný táta rozhodnutý vydělávat jako Youtube hvězda, prapodivní agenti a neohrožení puberťáci, kteří to všechno v dobré obrátí. Tento styl humoru a zábavy mi fakt není blízký. V 90 % stopáže mi to přišlo nudné a v tom zbytku trapné. Velmi ale chválím herecký výkon ducha, klobouk dolů. ()

JB001

Když pominu ten tmavý casting, tak mne to bavilo. Párkrát jsem se zasmál nahlas a jednou se i lekl. Kupodivu mne to bavilo víc než poslední Krotitelé duchů. Za sympatického ducha dávám 3,49 ()

Sheemass

Poměrně zábavná jednohubka, s David Harbour v roli ducha. Je to film, který bude bavit především děti kolem 12 let, takže nečekejte nic světoborného. Pár vtipných momentu, slušná automobilová honička s duchem, který využívá svých schopností, ale jinak, strašně dlouhé, ale fakt dlouhé. Kdyby ubrali 30-40 minut vůbec nic by se nestalo. Sociálně sítě a fanoušci Ernesta, mě bavili, celkem zajimavě vymyšlené, jen nedotažené. Tohle je vyloženě film na propršené odpoledne, když chcete zabavit nemocné dítě. ()

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

03.08.2023

Oblíbená hororová řada opět mění tvůrčí tým. Poté, co otěže nad sérií původních čtyř filmů z let 1996 až 2011 v režii legendárního Wese Cravena v roce 2022 převzalo režijní duo Matt Bettinelli-Olpin… (viac)

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

Christopher Landon chystá remake Arachnofobie

03.06.2022

Režisér Christopher Landon (Slečna bestie, Všechno nejhorší) se oficiálně upsal režii remaku kultovního hororu Arachnofobie z roku 1990. Původní snímek natočil Frank Marshall (Přežít, Kongo), hlavní… (viac)