Slumber Party Massacre

TV spot

TV spot

darkrobyk

Remake slasheru o chlapovi s hodně velkým vrtákem není samozřejmě nijak překvapující. Nechybí stejné odkazy na Psycho či Pátek třináctého, naopak chybí nahota tak typická pro 80. léta. Vlastně decentní tu je, jen ženskou nahradila mužská. Nějaké gore se také najde, i když s vrtákem se dají dělat onačejší věci v přímém přenosu. Provrtaný krk, vyvrtané oči, rozvrtaná hlava či nezbedná pilka vykukující z hrudníku v místě srdce, vrtulka motoru, hřebíkovačka a otrávené sušenky. Až poslední třetina přestane být komedií a dostane spád. Postavy se samozřejmě chovají hovadsky, což už je u podobných filmů klišé. Škoda, že nebyla lepší kamera, hudba a že vše nemělo větší říz. To už by ale byl úplně jiný film. 2,5* ()

Morholt

Další z dlouhé řádky zbytečných a špatných slasherů, ve kterém vrahoun s nepraktickým dlouhým vrtákem krosí mládežníky na výletních chatách. Herečky i herci tak špatní, že jsem si občas říkal, jestli to není schválně. Samotné vraždy nebyly nic extra, ale to oldschoolové gumové gore dokázalo trošku potěšit. Hlavní záporák byl bez masky a jeho průvodním jevem byly vykulené oči a hlava stočená do strany, což byla občas sranda sledovat. Ale fakt jen občas. Občasné záchvěvy humoru místy působily nadějně, ale nakonec přišly vniveč. Tohle doporučit nelze. Tedy pokud nehledáte něco fakt tupého a fakt špatného. 10% ()

Trevor

Feministky a aj krysy spojte svoje klitorisi!!! Asi v 7 minúte je jasné vnímavému divákovi že režisérkou bude mladá sebavedomá žena. Menej pozornému pri vankúšovej bitke mladých mužov. Totálnemu kreténovi pri pohľade na sprchujúceho sa chalana (tu možno zopár mužov zopárkrát pretočilo, všetci vieme prečo). Celkovo tupučká liberálna alfasamica čo to natočila chcela vtipným spôsobom poukázať na stereotypy v slasheroch 80tych rokov (tie zakopnutia boli asi jediným svetlým momentom filmu) ale sama si nemohla dovoliť aspoň v náznakoch vynechať náznak lesbickej čiernobielej lásky, sebavedomé klitorisáčky a slabučkých mužov z ktorých razí toxicita, vankúš pochopiteľne roztrhal čierny alfasamec a aby toho nebolo málo nakoniec dve mladšie kakaové koláče dokopali staršiu bielu ženu. Proste scéna ako vystrihnutá z obchodu v Trebišove keď sú v akcii pomaranče. Vrcholný príklad toho ako pokus o búranie stereotypov nemá vyzerať...btw na prvý pokus som na prvý pokus ohodnotil a okomentoval pôvodnú verziu, ale tých 55% mi nešlo do hlavy tak som pozrel rok vzniku a bolo mi to jasné.A aj prvú verziu režírovala žena v čase keď ešte svetu z liberalizmu nedrbala na kompletku. ()

oveckaoa

Spoilery Tohle je snad nejdebilnější slasher co kdy vznikl, ale to nevadí jelikož jsem se bavil a o to asi šlo. Originál z roku 1982 jsem neviděl ani ty 4 pokračování co potom vznikly tak, že nebudu srovnávat. Vrah vypadá v každé scéně jak kdyby pohonil a postavy mají tolik šancí ho zabít a dokáže to až jedna v boji jedna na jednoho normálně by to nevadilo, ale hned na začátku se dozvíme, že se na něho chystají tak, že by po něm měly jít všechny naráz ne jedna a ostatní na ni jen čumět to, že je pořád na jednom místě radši neřeším .    Konec dokonce vykrádá i původní pátek třináctého.  P.s. motivace vraha k vraždění je to, že se  šel podívat do chaty kde se lidi bavily to ho nasralo a rozhodl se zabíjet co to do háje je? P.s.2 ve filmu je několik scén detailních jak se kluci vyslečou a  hrají polštářovou bitvu a jak jeden z nich se začne sprchovat údajně je to i  v originálu asi, aby tvůrci potěšili i ženské publikum P.s. 3 filmová chyba poté co ho zabijou jedna z nich do něho začne bodat nožem až krev cáká i do kamery  a další později do něho seká mačetou nicméně v scéně před tím než ho zakryjou není od krve vůbec a pak jak ho zakryjou je ta deka krvavá. 60 procent ()

JASON_X

Nic proti odlehčeným až zparodovaným vyvražďovačkám, ba naopak, tenhle žánr já tuze rád. Ale tahle párty byla odlehčená a zparodovaná na můj vkus až příliš, méně by bývalo bylo více. Spíše než zábavný mi děj přišel většinou trapný. A byla mi silně protivná Zula... Zulka... Zulyně... sakra prostě ta pizda v hlavní roli. Naopak pobavilo mě třeba prohození genderových stereotypů; proč by se ve slasherech měly furt ukazovat jenom ženské cecky, taky dámské oko se chce přece pokochat pohledem na osvalené polonahé mladíky při polštářovkách nebo ve sprše. I vyšinutec s vrtákem byl skvělá figura, jehož představitel mi připomněl mladého Kryšpína Glovera. ()