Courtney, mladšia sestra hrdinky z prvého filmu, už vyrástla, ale má nočné mory. Ona a ďalší členovia jej ženskej rockovej skupiny idú na víkend na chatu, aby sa trochu pohrali a pobavili sa so svojimi milencami. Courteny sa sníva o jej sestre, ktorá je v ústave pre duševne chorých a ktorá ju varuje pred sexom. Sny sa začnú prelievať do skutočného života, čím začnú ohrozovať Courtney a jej priateľky. (molcan2)

Othello

Byla by to parádní [happilly laughing and bottles squeezin'] vikendová párty plná [moaning sexualy] a [music playing softly], kdyby na scénu povinně nemusel dorazit ten [evil laughing] s jeho neskutečným [diabolicaly singing], čímž se to celé překloní do výjimečně dementního [hysterical screaming] a následného [painfuly grunts]. Potěšilo mě vidět prsa mladé Geislerové a jejich intenzivní vztah s mladým Ethanem Hawkem i rozkošná pitomost téměř každé scény, ale jak se na večírek dostane s přehledem nejidiotštější slasherový záporák, můžete se na sedačce trapností ukroutit. ()

Campbell

Ne tak zábavné a už vůbec ne tak dobré jako jednička. jednička měla solidní atmosféru pár výborných scén, charismatického zabijáka. Dvojka tyto atributy splňuje na průměr možná ani to ne. Pár koz se ukáže, pár mordů taky ale není to nic z čeho bych zůstal na větvy. Každopádně režiséra má ráda rockovou hudbu když točila jen oní:-) ()

Goldbeater

Zatímco u prvního dílu mi to nejasné hororovo-komediální schizma vůbec nevadilo, zde už je mírně na škodu - v tom smyslu, že tomuhle dílu humor výrazně chybí a celé se to na můj vkus tvářilo ještě moc vážně, ačkoliv s takovým brakovým námětem (a zejména pojetím vraha) vůbec nemělo. Nemluvě o tom, že opravdu dlouho se to rozjíždí a polovinu snímku se neděje nic zvláštního kromě znepokojivých snových výjevů (ach, klišé). Nutno říci, že po půlce už se dostaví pár bizarních gore scén (ačkoliv povětšinou spadají opět do těch snových výjevů), ale tempo už to nabrat nestihne a ani rock 'n' rollový zabiják tomu zas tak moc nepřidá. Závěr už poté docela nedává smysl, ale kdo by ke konci ještě nějaký smysl očekával. ()

corpsy

Po takmer mŕtvolnej jedničke, sa v pokračovaní koplo do gúl a začalo sa zabávať. Masaker síce príde podobne ako minule až ku koncu, ale tá hodina pred tým má švih, humor a nápady. A hviezdička pre hlavného mäsiara, ktorý síce nieje originálny ( viď komentáre ostatných užívateľov ), ale je cool ( prihliadnuc na dobu vzniku ) a odľahčuje atmosféru. Toto proste nieje až taký klasický slasher a preto možno viacerých maníkov sklame ( sklamal ). ()

hladass odpad!

První díl byl dosti povedený a zábavný slasher, tak jsem se přirozeně na pokračování docela těšil... A těšil jsem se samozřejmě zcela zbytečně... Neskutečně ubohý kus o pekelném rockerovi, který vtrhne na dívčí párty a zabíjí tam kytarou, na které má připevněný obrovský vrták... Takhle to zní docela dobře, ale věřte mi, že tomu tak není... Rocker nám místo zabíjení i zpívá a tančí a vůbec se tvůrci snažili o velké odlehčení, ale vše vyznívá neuvěřitelně trapně... Proto ani za dosti povedené gore a jeden pěkný dívčí taneček ten bod prostě nedám... Za mě sračka a už nikdy víc... ()

• Mŕtvy holub použitý vo filme bol skutočný, kvôli filmu doviezli mŕtveho holuba zmrazeného. (molcan2)
  • Režisérka Deborah Brock mala konfrontáciu s výkonným producentom Rogerom Cormanom ohľadom stravovania. Corman nakoniec ustúpil, keď režisérka urobila na jeho meno štipľavú poznámku, ktorá ho rozosmiala. Brocková povedala, že ak človek dokáže rozosmiať Cormana, tak je to pri vyjednávaní jednoduchšie. (molcan2)
  • Punk rocková kapela The EverDead nahrala album s názvom "Slumber Party Massacre II",  ktorý bol inšpirovaný týmto filmom. Obal albumu dokonca zachytáva kresbu vraha s gitarovou vŕtačkou, aká bola vo filme. (molcan2)