Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky Taková normální holka. (Netflix)

higuain

Je to vlastně přesně takový remake, jaký by člověk v roce 2021 čekal. Sociální sítě jsou všude, pohlaví protagonistů jsou téměř přesně obrácené těm z původního filmu a nechybí ani povinná LGBT vložka - ne že by mi to vadilo, jen je trochu komický, jak se to tam za každou cenu musí nacpat, byť to pro hlavní zápletku nemá prakticky žádný význam. Celkově vzato lehký podprůměr, ale abych řekl pravdu, čekal jsem to horší. ()

Kacitr

Holka, která žije ve své bublině plné povrchního pozlátka. Živí jí instagram, pomáhá mámě platit účty...Žádná transformace z té zlé na tu hodnou, z "ošklivky" v "krasavici". Nějaké plusy? Hm. Padgett je na konci stejná jako na začátku jen bez svého narcistického přítele a nafrněné bff. To jak dělá tragédii z toho, že ztratila pár sledovatelů a to se řeší celých osmdesát minut je k pláči. Nezachránila to ani přítomnost Rachel Leight Cook, která hrála kdysi v úplně tom samém....zbytečná předělávka. ()

oveckaoa

Po 22 letech si někdo řekl, že by bylo pěkné překopat komedii Taková Normální Holka jelikož asi práva na remake mu nedaly tak změnil jen to, že kluk se pokouší nalákat  holku na ples na holku (s pěkně nechutnými nehty mimochodem) co chce nalákat kluka na ples. Bohužel dopadlo to průměrně vše se točí kolem facebooku, tiktoku, followerů a takových sraček a v celém filmu jsou jen 2 slovy dva vtipy (když zjistil, že jednorožci neexistují rozbrečel se a nikdy nevíš, který sex bude tvůj poslední) a , aby jsme šly s dobou narveme tam i lesby co na tom , že ani jedna ta holka na lesbu nevypadá a ani se tak nechová diváci to asi řešit nebudou. Hudba je taky tragická jedna píseň se tam  objevuje třikrát (asi daly interpretce nejvíce peněz) a jediný dobrý song je Teenage Dream od Kate Perry a to ještě na karaoke.  Ten taneční souboj je zde příšerný a navíc je na jakousi sračku. Jediné co zde jde pochválit je plakát a to, že se zde uráží Harry Styles z Homo Direction a konec . P.s. jako vážně oni tam daly Kiss Me do tanečního remixu a ještě tak krátko ubohost 40 procent ()

Stanislaus

Původní film Taková normální holka je spíše (pod)průměrná americká romantická komedie se zajímavým, ale plytce rozvinutým námětem - což platí i o "obráceném" remaku Takový normální kluk, který se sice nese v duchu (digitální) doby "tiktokerů" a "followerů", zároveň se ale nesnaží o žádnou přidanou hodnotu. Postavy a jejich představitelé jsou veskrz nemastní-neslaní, nicméně jsem byl rád za menší, ale výrazné roličky pro herce z původního filmu. Jelikož člověk ví, jak film dopadne - a to vlastně i bez znalosti předlohy - tak se může alespoň nechat unášet na vlně nostalgie. ()

bourec

Totální kravina pro desetileté pubertální negramoty. Na film mě nalákala R.L.Cook, ovšem ta ve filmu zabere zhruba pět minut. I přes to, je ze všech ženskejch rolí jediná, která má hezkou tvářičku, a jisker v očích na rozdávání. Ovšem film se podobá dětskejm filmům, který vysílá tv Disney channel a další pubertální stanice. Prostě je to stejně kreténský, jako doba, do který se teď celej svět každý ráno probouzí.20%. ()

• Natáčení probíhalo v prostorách střední školy Ulysses S. Grant High School, která se nachází v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)