V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

Tycygo

Mrkněte na podcast, kde jsou hosti Hugo a Sultán a tento film dostane jiný level! Je to jen nablblá prasárna... ale je to furt lepší píčovina jak Troškovy filmy. +1 za latexový outfity z Lindemannova klipu a celkově perverzní shitparty, bez toho by to byl fakt trash. (tbh je to trash i stím, ale zajímavější a perverznejší trash) ()

Zagger

docela fekal porad, ale vlastne jsem se bavil, prvni pokus me moc nevzal, pokracovani uz je film s nejakou story a viditelnym vetsim rozpoctem. Zasmal jsem se hlavne ve scenach s doktorem :D to je tygr ()

Prck4

Parádní! Velice vtipné, inteligentní a "ze života". Vstupní dotazník, jestli je pro vás vhodné film vidět bych formuloval asi tak: ˇPóďte si sem zaPrcat!ˇ. Lidi často tenhle typ komedie "panicové se snaží zasouvat" přirovnávají ke sračkám s Mádlem atd. Tyhle filmy jsem nikdy nepochopil a spíše než "panicové se snaží zasunout" to dopadlo "idioti bez talentu se snaží vypadat vtipně ale mě se chce opustit kino". Jenže Párty hárder dopadlo něco jako "parta neprofesionálních herců hraje mnohem líp než většina profesionálů se scénářem co má hlavu a patu, vtip a ráznost, prostě konečně první normální komedie o nadrženejch dorostencích a krásách kempování."  PS. Nechyběly ani Míšovi šílenosti!! TOPOVKA! ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD