V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

lukas.frydry

Je to přístupnější lidem více než první díl, ale pořád to zůstala prdel.... támhle mi loni kouřila jedna zrzka čuráka, jéé to je vona ! ()

gondos

Konečně první opravdu profesionální film z dílny Mártyho Pohla. Od předchozího filmu Party Hard je vidět neskutečný posun co do kvality zpracování (kamera, zvuk, střih), tak do kvality obsahové. Svého druhu je to v podstatě jediný český profi film plný nekorektního, černého a nechutného humoru za posledních několik let, který je nápady nabitý od začátku až do konce a který je zároveň přístupnější i širšímu okruhu lidí oproti předchozí Mártyho tvorbě. Kromě hereckých stálic, kteří byli všichni standardně skvělí, je potřeba vyzdvihnout zejména opavského (nejen) divadelního herce Kostase Zerdaloglu, který ve své roli strýčka přímo exceloval. Přestože v absolutním hodnocení z hlediska filmových kvalit by film asi na maximální hvězdičkové hodnocení nedosáhl, pro mimořádnou originalitu a množství vystříkaného mateřského mléka (a taky scén ze srbských milic a příběhu o rybích lidech :-)) ) dávám 5* a doufám, že se v brzké době dočkáme dalšího vydařeného filmu z dílny Mártyho. Edit: Po druhém zhlédnutí a vychutnání si všech detailů, které jsem v plném kině z důvodu smíchu nepostřehl, si myslím, že 5* je absolutně zasloužených. Zároveň doporučuji vidět film až do úplného konce, tedy i do konce titulků. :-) ()

GanjaManCZ

Mohlo to být i víc ostřejší, ale zasmál jsem se dost. Lepší než jednička a když to srovnám s Jackpotem od Tří tygrů, kde jsem se nezasmál snad ani jednou, tak tohle byla prdel. ()

Redyx1

Tak to byl fakt mazec,taková super černá komedie s šílenými vtipy tu dlouho nebyla a je vidět i dle hodnocení a dalších recenzí se film líbí a za tak krátkou dobu má takový raketový hodnocení... ()

felix410519

Jebe vám lidí? Já nabehnu do kina jaký to není trhák a jak to bude nechutné,a ona to byla v celku nudná česká sracka... Zlatá jednička,tady někdo ztratil koule.. ()

lukynek23

Nemyslím si, že to je film pro každého, ale ten, kdo má rád takový "drsnější" humor, tak se velmi dobře pobaví od začátku až do konce! ()

teekanee

Jeden  nejlepších kino zážitků v mém životě. Co dialog, to hláška, která co nevidět zlidoví. Delší stopáž a větší produkční hodnota dávají filmu možnost fungovat i mimo smršť hlášek o fekáliích a prcání. Příběh má nějakej mustr a postavy vývoj. Samozřejmě, že je to celý stojí na vynikajícím fekálním, absurdním a slovním humoru, ale všechno okolo je taky pecka. 90% ()

promitac70

Pokud máte rádi fekál komedii plnou zvratků a exkrementů a úchyláků, tak je to film přímo pro vás. Osobně bych takové filmy vůbec neuváděl v kině, protože hrozí pozvracené sedačky jak je ten film nechutný... ()

Andrew777cz

Za mě osobně spíše zklamání. Začátek super, scéna tuzingu neměla chybu, ale pak už jen bída většina postav změnila charakter, chyběly postavy z prvního dílu a tak dlouho se čekalo na samotnou párty, že vlastně vůbec nevím jestli nějaká proběhla. Chyběl slavný chemik, co vařil perník, chyběl drsný humor a celkově ani nechápu, kam zmizelo tolik peněz, co na to řezník vybral. 3/5 s odřenýma ušima. ()

Verbudrak odpad!

Vezmu to jaksi meta-filmově. Pokud by si měl kterýkoli z herců někdy někde na párty sám zasunout, je bezpodmínečným předpokladem, aby partnerka nikdy neviděla tuto sérii. Nebo byla hluchá a slepá, nebo, což je pravděpodobnější, totálně blbá a bez sebeúcty. Taková trapárna je tento film, který všem zúčastněným zničil kariéru. ()

NinetyOne

Když jsem náhodou prošel kolem Cinema City a viděl plakát na Summer Massacre, tak jsem ještě ten den obvolal kamarády a šlo se. Měl jsem radost, že to je v kině a ne hned na Youtube. Za takovou tvorbu rád záplatim, podobný filmy v ČR chybí. Nedávno to trochu prolomil Vyšehrad Fylm, tohle je i s daleko menším rozpočtem více než srovnatelné.  Ovšem k mému údivu se jak mně, tak i lidem kolem mě líbila víc jednička. Summer Massacre vůbec nebyl špatnej, ale působil na mě dost zvláštně, předevšim ze začátku. Zatimco první díl byl prostě takovej neuspěchanej, pohodovej, postupně se rozjížděl až do dánskejch stolů u Tomáše doma, tak ve dvojce to bylo takový kostrbatý. Hned na začátku maturita, pak se z Poulíčka vlastně stane úplnej loser a kladná postava, a pak celej ten Mácháč byl prostě strašně zběsilej. Na jednu stranu brigáda u strejdy Žarka, pak vedle v kempu jsou ty úchylové s dětma, do toho tam je nějakej místní gang potetovanejch dementů, pak tam je dějová linie s Tomášem a jeho protrhlou prdelí, do toho samozřejmě lověj holky, je to prostě strašně chaotický. V jedničce to bylo úplně jasný. Tři kluci dělaj párty, nic víc. Tady se člověk musí fakt soustředit, aby se neztratil, i když to nijak náročnej film samozřejmě neni.  Dávám 4 hvězdy, protože oceňuju práci, kterou do toho produkce dala. I když to má mouchy, je to pořád vlastně amatérskej film. A je zas o něco lepší, než první Párty Hárd. Takže bych se vůbec nebál začít točit trojku, protože tyhle filmy prostě budou mít úspěch vždycky. Je to to, co chce českej divák vidět. ()

lestatie

Geniální! Nejlepší česká komedie za posledních x let. Je možné, že humor zkrátka nesedne všem, ale my jsme se bavili královsky. Samozřejmostí bylo tedy také dodržení Řezníkovy rady – vzít si s sebou lahev tvrdýho chlastu a v průběhu filmu ji vypít. Je hustý, že tenhle film vysílají v kinech, vtipy jsou občas drsnějšího/nechutnějšího rázu. Kdo má rád ostatní tvorbu Martyho Pohla určitě si užije i tenhle film (a užije si ho rozhodně i širší spektrum publika). Na konci promítání “Summer Massacre” skandovalo celý obecenstvo v letním kině. ()

Ocicak

Hodně povedený, nemá to téměř taková hloupá hluchá místa jako většina českých filmů. Takže není pachut v tempu. Výborná hudba. Dobrá tématika ()

Argocz

Po zhlédnutí můžu s klidným srdcem říct, že česká kinematografie je zachráněna. Skvělé vtipy, které nejsou pro každého. Jinak skvělé reference jako Pokémon go, svarta a další. Silně doporučuji podívat se s rodinou a dětmi ;) ()

radiel

Film plny hlašek, které máme tak rádi. potesily i odkazy na pisnicky Řeznika(multipla) Sceny s doktorem jsem si uzival nejvic, stejne tak i s vyhazovaci😁 za Krysu pridavam dalsi hvezdu. ()

miroush

Zatímco na řezničinu prvního dílu by se s hodně tolerantní holkou po lahvi vína dalo, s jistou mírou spoléhání se na kocovinovou amnézii příštího rána, ještě koukat společně, tak tohle bych jí asi ani nepřiznal, že jsem viděl. Podtitul filmu celkem slušně vystihuje dvouslovný dojem z celého filmu, ale nejde říct, že by to nebylo zábavné. Pravděpodobně nejnevýchovnější film všech dob, který ale mám pocit, že si s chutí na nechutnosti pustím časem znovu. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD