lineker

Tommy nám zase slušně naložil. Nefungující pár. Cesta na chatu s cílem zbavit se jeden druhého a následná komplikace v podobě tří uprchlích trestanců. Černý, zvrácený hůmor plný rudé tekutiny. Fajne film. ()

EricNor

Super jizda. Mel jsem pocit, jako by to napsal Jo Nesbo. Povedena zalezitost, Henie je sympatak a Rapace hvezda, co filmu hodně pomohla. Fekalni humor bych ovsem jako vetsina tady vypustil. ()

BigJohn02

Po nudným začátku, kdy rejža a hérečka jedou na chatu a jen tak mimochodem na pozadí v TV hlásí, že utekli tři kriminálníci, začíná být jasno. Jen si musíme počkat, až se do toho hoši vloží, a pak začne solidní řezničina, která je zábavná až do konce. ()

VideneFilmy

Malo to na viac alebo film vyťažil svoje maximum? Ja sa vlastne neviem rozhodnúť, či ma to bavilo alebo nie. Zaujímavé spracovanie thrilleru, kde dostávame okrem krvavej lázne aj spŕšku dobre vypočítaných vtipov, herci sú väčšinou presvedčiví (hoci trojica zlosynov a záhradník by mohli byť lepší), ale akosi to postráda... Atmosféru. Scéna znásilnenia je výborne natočená, perfektne zahraná, dusno sa dá krájať, ale v ostatných scénach to akosi nefunguje. Hoci sa presúvame z jednej miestnosti do druhej a na záver nás prekvapí aj Larsov otec (ktorého život v tej chvíli vlastný syn ignoruje, ale o nenávidenú manželku sa stará až príliš), nebojím sa o nich. Mám pocit, akoby sa autori pri spomínanej scéne vyhrali so svojimi možnosťami a zvyšok stavali na mainstreame a overených postupoch. Škoda. ()

Zaks

Strašne bizarná severská kravina, ale zábavná. Škoda, že najlepšie časti filmu s dedkovcami trvali tak krátko, tam sa rozhodne malo pridať viac priestoru, resp. keby sa celý film niesol v tom duchu, tak je to za 5 počiarknutých. ()

Petrval

Řešení  manželské krize na jiný způsob. Taková cyničtější a Rková Mr&Mrs Smith.Zezačátku zajímavá a vtipná akční komedie, kterou bych ohodnotil výše než nakonec jsem dal hvězdiček, ale nevím proč severské komedie vždy musí končit tak overkill krvavě. Ten konec mi znechutil celý zbytek filmu a i přes dobrý výkon herců a některé dobré scény tak to jsou slabé 2* ()

BStone

Totální pecka! Manželé si navzájem přejí pro toho druhého to nejhorší a dostanou daleko více, než čekali. Absolutní, brutální nářez, u kterého jsem několikrát umíral smíchy. Jeden z nejlepších filmů roku! 85% ()

Dakota1978

Velmi milé překvapení, svižné, vtipné, bez patosu a především s fantastickými herci. Noomi snad ani neumí hrát špatně a její filmový manžel, tchán a uprchlí vězni jsou všichni na 1*. Skvělá kamera, dokonalý scénář... senzační ironická jednohubka v adventním čase. Vřele doporučuji... ()

gggggg

Film začal celkom slabo, prvých 20 minút bolo také zoznámenie s postavami, ale potom to začalo. Najskôr slovné prestrelky s obrovskou dávkou satiry a vulgarizmov. Potom akčné scény, ktoré boli veľmi dobré až na pár záverečných, tie už boli trochu cez hranicu reality, ale za to mali grády. Tvorcom nechýbala kreativita, film bol krvavý a vydarili sa aj špeciálne efekty. Pomerne dlho sme čakali na záver, ktorý len zavŕšil ďalší kvalitný snímok, tentokrát zo severu Európy. ()