Reklama

Reklama

Naomi Ósaka

(TV seriál)
  • USA Naomi Osaka
Dokumentárny / Životopisný / Športový
USA, 2021, 1 h 53 min (Minutáž: 33–42 min)

Epizódy(3)

Obsahy(1)

Osobně pojatý seriál, ve kterém tenisová šampionka Naomi Ósaka na cestě za úspěchem a slávou zkoumá odlišné kultury, ze kterých pochází, i svoji pestrou identitu. (Netflix)

Recenzie (4)

Kwaichi 

všetky recenzie užívateľa

Naomi Osaková je špeciálna športovkyňa. Dopredu ju ženie nie len jej motivácia byť prvá - prvá japonská tenistka ktorá vyhrá grandslam, hrať proti jej športovým idolom z detských čias, vyhrať Wimbledon,... Obrovskú podporu nachádza u svojej rodiny, ktorá celý čas stojí pri nej. Spolu sa im darí nie len vyhrávať zápasy, zbierať trofeje z turnajov ale aj meniť svetonázory a posúvať svet (najmä ten športový) dopredu. ()

Soundtrack 

všetky recenzie užívateľa

Přesně takový dokument, jaký bych od Naomi čekal. Spousta lásky, povzbuzování, aktivismu. K tomu jakýsi vhled do její přípravy na zápasy a shrnutí Grandslamových vítězství. Kdo Naomi nemá rád, ať radši ani nekouká. ()

Reklama

Vanchovi 

všetky recenzie užívateľa

Tak toto bola veľká nuda. Od športových dokumentov by som čakal, že ma aspoň trochu motivujú (pozeral som to počas karantény na stacionárnom bicykli, tak som mal asi priveľké očakávania :D ), ale toto bola uspávanka. Nemám nič proti Naomi, ale sledovať celý čas túto kôpku nešťastia bolo fakt utrpenie. Očividne nevie, ako naložiť s celou tou pozornosťou, tak nechápem, prečo sa ešte nechala dobrovoľne sledovať kamerami. Vypočujeme si vyjadrenia jej rodiny, potom všeobecné nič nehovoriace kecy jej trénera a na záver ešte propagáciu BLM. Celé je to také mdlé, k ničomu to nevedie. Možno by bolo lepšie počkať s dokumentom, keď bude v pokročilejšej fáze kariéry. ()

M.i.k.e 

všetky recenzie užívateľa

čekal sem standartní životopis a místo toho sem dostal poměrně osobní dokument,který začíná prvním vítězstvím na US Open a ukazuje Naomi jako plachou,skoro až zakřiknutou mladou holku,která se krom velkých úspěchů pere se svými vlastními chybami,pochybuje sama o sobě,truchlí za přátele,atd.Zkrátka,se chová jako člověk.Snad jen bez toho aktivismu bych se obešel,nicméně vzhledem ke kořenům Naomi je to celkem pochopitelné...50% ()

Reklama

Reklama