Odseděla si svoje, ale lidi jí minulost neodpustí. Teď chce napravit svoje chyby, a tak se pustí do pátrání po sestře, kterou opustila. (Netflix)

mdf

Dramatický příběh postavený přece jenom na Sandře,která byla také producentkou. Příběh,který chvílemi ztrácí tempo,ale finále má emoce. ()

ReMusiCZ

Překvapilo mě, jak dobře emočně je to natočený. Normálně jsem se do tý role vžil a ke konci měl mokrý oči, což jako jen tak nemívám... Tohle drsný drama mě fakt vzalo. ()

Petrval

Udělala jsem největší životní chybu(vraždu poldy) a všichni se ode mě odvrátily, jediné světlo je moje sestra kterou jsem 20 let neviděla. Drama se S.Bullock(skvělá role) která nebyla špatná, ale lehce zapomenutelná s malým zbytečným twistem na konci. Lehký nadprůměr 3* ()

Dakota1978

Dlouho mě film takhle nevtáhl. Poctivě budovaná tíživá atmosféra a pečlivě vykreslené postavy bezchybně vyprávěly a odkrývaly příběh hlavní hrdinky a její sestry včetně vedlejších postav. Scénář, casting i kamera jen podtrhly bezvadnou práci všech ostatních. A co říci na výkon SB? Přesvědčila mě už dávno, že nepatří jen do romantických komedií. Vřele doporučuji, ovšem pohodu (až na závěrečné 2 minuty) nečekejte. ()

lineker

Příběh z červené knihovny, který je však podán s vkusem a bez zbytečného patosu. Ta jedna velká pravda se nabízí již od začátku filmu a nakonec dojde k jejímu naplnění. Sandra již několikrát dokázala, že není pouze povrchní herečka do laciných komerčních příběhů. ()

Honza.Hlavac

Skvěle zvaldnute psychologické drama s famoznim výkonem sandry bullock v hlavni roli . Ačkoliv na první pohled vypada film nudně pomalý metodicky ale za mě skvěle vystihuje od prvních minut rychlost každodenního života za mě jeden z nejlepších filmu od netflixu tohoto roku. 8,5/10 ()

KalimeroI

Poměrně úsměvné, jak ta doba je turbulentní. Od té doby, co frčí různé ACAP kauzy od Floyda po severočeského cikána - dneska by asi tuto odsouzenou nejen v Americe oslavovali jako úspěšnou copkiller...holt extrémy jsou blbé na obě strany, no ale filozofii stranou. Sandra zahrála výtečně, fakt nevím, co se s ní děje, ona snad opravdu bude herečka. Zahrála to skvěle minimalisticky, přitom bez přehánění (nebyla jak vosková figurína nebo Arnold ve svých raných počinech). Kamera skvělá, story běžela...ale - některé postavy byly úplně zbytečné, leccos šlo naopak rozvinout. Ačkoliv jsem knihu nečetl, je mi jasné, že tady zapracoval tým scénáristů a ne jeden a dost se hlasovalo co ano a co ne. Po zkouknutí jsem si pět minut říkal jak to nebylo propracovaný až mi druhý den ráno docvaklo, že to vlastně bylo šíleně banální, navíc postavený na jedné z nejvíc nejnepravděpodobnějších zápletek, tj. ztráta paměti v pěti letech (pozor, ne na jednu událost - na vše) - takto to opravdu nefunguje, ledaže by Katie byla autistka. ()

BStone

Výborné drama o jedné životní tragédii a o životě po vězení. Excelentní Sandra Bullock ve strhujícím příběhu. Ta holka zraje jako víno. 85% ()

doom.cz

Bezprostředně po dokoukání: tvl, to bylo dobré jak chleba s máslem. Na začátku jsem neměl žádná očekávání, ale cca od první třetiny mě děj dost chytl a nepustil. Hustá atmosféra, dobré vyprávění... akorát Sandra se svým vzhledem indiánské babičky renderované enginem z prvního Mass Effectu mi lezla na nervy. Dlouhé to bylo akorát, hepíček s kolegou muklem by celý filmek pokazil... jsem spokojen. ()

ricardo2803

Zhruba prvních 15 minut jsem byl dost skeptický. Působilo to na mě hodně temně a šedivě. Ale vydržel jsem a byl jsem příjemně překvapen. Sandra Bullock mě dostala úplně na maximum. Už dříve se mi líbila, ale tady ta její nehezkost (zjevně účelová) byla naprosto dokonalá. Téma filmu ne zas až tak moc originální, ale zpracování v pohodě. Vyplatí se vidět. ()

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)