Kapitán futuristickej vesmírnej lode, ktorého hrá charizmatický Adam Driver, stroskotá na neznámej planéte a s ním aj malé dievča (Ariana Greenblatt). Keď však začnú pozorne skúmať okolitý terén čaká ich prekvapenie. Miesto stroskotania nie je žiadna vzdialená cudzia planéta, ale Zem... pred  65 miliónmi rokov. Je to vražedné miesto a navyše sa na ňu rúti obrovský asteroid. Musia za každú cenu uniknúť katastrofe, ktorá sa neustále a  diabolsky rýchlo približuje. (Itafilm)

helloween93

Já věděl proč jsem několik týdnů tenhle film odkádal. Kdyby film vyšel na Netflixu, asi bych byl méně překvapen, že je film tak špatný. Koukal jsem na to s pauzami, protože mi to hrozně nebavilo. Chudák Adam Driver v takhle špatném projektu. Kdyby tam nehrál on, rovnou skipuju. “65” dalších 65 let určitě neuvidím a vám bych doporučoval to samé. ()

animario

Taková sci-fi povídka natažená do hodiny a půl. Prostředí fajn,v oblasti animal survivoru bych přitvrdil. A ty dinosauři bych vyměnil za originálnější vesmírný potvory.. 2,5* ()

Rockerman

Neotřelý nápad situovat děj do 65 milónů let vzdálené minulosti. Mimozemšťané nevypadají jako zelení mužíčci s tykadly. Dinosauři nevypadají, jako v jurském parku, ale nikdo přece neví jak doopravdy vypadali, že? To jsou některé plusy. Samozřejmě je to dost předvídatelné, ale neubírá to na zajímavosti a já jsem spokojen. ()

Romeo5

Ano nebylo to famozní ale bylo to působivé a díky tomu že je takových filmů málo i zábavné..Mě spíš udivuje že jak v takovém žánru nelétá kokot v modré tunice po obloze s nějakým písmenem na hrudi ,,,tak je hodnocení nižší.. ()

MarekPlachky

Buzz Rakeťák na cestě do pravěku... Film na svůj potenciál příliš krátký a na druhou stranu film na svůj potenciál příliš dlouhý. Ať tak či tak ve výsledku byla zvolena špatná cesta a 90  minut (včetně titulků) je špatně. V ideálním světě jsme mohli dostat příběh o nabouraném astronautovi s malou holčičkou a dinosaury, co by se dal odvykládat před spaním za slušnou hodinku bez zbytečného přehršle lekaček a nadměrné akce. V ideálním světě jsme mohli dostat drama o emocemi vyčerpaném taťkovi a jeho "dcerami" doprovázené dinosaury, budovanou akcí, emocemi s vyvrcholením a patřičně rozvedenými příběhovými motivy. Naneštěstí však nežijeme v ideálním světě a musíme žít s tím, co jsme dostali. ()

Mianelia2050

Nu. Děsivý opravdu byl. Upřímně byl teda na můj vkus až moc krátký. Čekala jsem třeba šťastné shledání na konci a vysvětlení toho, co se vlastně stalo a proč. Ale oni prostě se vrátili a done. Toť vše. Dinosauři byli opravdu hodně děsiví, rozhodně to nebyli ty opelichaní opeření dinosauři (podle vědců) nebo ty roztomilé zrůdičky z Jurského světa. Tohle byly bestie z vašeho nejzazšího kouta mysli. Přímo z nočních můr. Co se týče postav, docela zajímavé a některé jsou velmi smutné (myslím tím jejich existenci). Opravdu hodně jumpscarů, skoro každých deset minut po tom, co se děj rozjel, opovážím se říct. Hudbička myslím zajímavá, moc jsem teda tentokrát nevnímala… Příběh docela zajímavý, ale zároveň spíš taková kombinace Star Wars a Jurského světa. Ale co so budeme. Dobrá kombinace. Přesto dávám 4 hvězdičky! Ale asi bych to nezvládla bez těch dinosaurů a kámoše, který byl ochotný se mnou na tohle jít :D. ()

Johny M.

Já mám takovýhle béčka rád a ještě radši mám dinosaury. Ti byli moc fajn (reálný i ty smyšlený), ale ten hnusnej paxicht Driver, to je hrozná odpornost, která dokáže zkazit každej film... ()

Daiker

Nápad, příběh dobrý. Čekal jsem prehistorický survival a dostal jsem takový poloviční film.... Jako je to lepší než pořád točit další Jurské cosi. Myslel jsem si, že loď ztroskotá díky nějaké časové anomálii. Bohužel vysvětlení bylo jiné.... Co mi asi vadilo nejvíc bylo málo velkých potvor. Ty byly až na konci a jen chvíli (asi 4 minuty). Pořád jen útočili nějaké mláďata, ještěrky atd. Pořádného raptora to taky nevidělo.... Otravné bylo stále vzpomínání na dceru. Nechtěl jsem vidět drama ala nemocná dcera, ale pořádný boj o přežití s potvorami všeho druhu.... ()

NitroXcz

Ale jo, je to OK. Sice takhle vypadá každý druhý film, ale je to koukatelný. Atmosféra při jednotlivých scénách byla docela důvěryhodná. CGI místy pokulhávalo a nebylo tak dobré jako u jiných snímků. Dle mého názoru si to takovejch 60% zaslouží, ale je to pouze můj názor. Je to dílo, které nenadchne, ale neurazí. ()

helraiser

Pohodová scifi dinosauří podívaná. Dinosauři vypadali slušně,takže se bylo na co koukat, a, že to nebyla tak akční řežba jaká se čekala, tak není no. Já se rozhodně nenudil, dinosauři to je prostě moje. ()

Kingjiri

Rutinní dinousaří biják, kterej oživuje jenom nápad v podobě přistání “emzáků” na Zemi před Velkym třeskem. Bez Adama Drivera bych projekci nejspíš ani neabsolvoval a vůbec o nic bych nepřišel. Pořádně nefunguje ani chemie mezi postavama a nějaký scény s malou holkou mi přišly dost infantilní. Výprava je nezajímavá (lesy mimiochodem asi v pravěku nevypadaly jako dneska) a dinosauři byli často až moc digitální (objevilo se jich navíc jen pár druhů). Pochválit se tak dá snad jenom pár akčních scén a scifi námět. Jinak fakt neni o co stát, víc jak dvě hvězdy dát fakt nemůžu. ()

kondor77

Taková milá pohádka s roztomilou barevnou a emancipovanou princezničkou, která dojde svého štěstí. Naštěstí je jejím průvodcem král Drsoň, ale ani ten, tak jako všechno v tomto filmu, není přesvědčivý (stejně jako tento komentář). ()

kluzo

Dějově sice chudší, ale docela slušné zvláštní efekty a slušné lokace. Být to bohatější na obsazení, a celkově nalít do filmu víc peněz, měl by Jurský park obstojnou konkurenci. Takhle to je hodně slušně béčko. ()

Hellknight12

Pôjdem bez SPOJLEROV, takže ak si chcete bližšie pokecať, tak to označte ako Spoiler!! Pred chvíľou som sa vrátil z kina. Na tento film som sa tešil ale aj napriek tomu som neočakával žiaden prelom. Nápad je slušný. A celkovo audiovizuálne to vyzerá veľmi dobre, každopádne mohli sa s týmto pohrať a natiahnuť to o niečo viac. Je tu celkom zaujímavý spôsob komunikácie, ktorý síce nie je žiaden prelom ale je jasné, že režiséri sú ty istý, ktorý spravili Tiché Miesto. Najlepšie prirovnanie k tomuto filmu ma napadá Jurský Park 1. Máme tu aj niekoľko akčných scén ale nie je ich veľa. Herci sú sympatický a s tým čo majú hrajú najlepšie ako sa dá. Musím vyzdvihnúť Arianu Greenblatt, ktorá sa do toho, čo robí vžila naplno. Už od začiatku, bolo jasné, že tento film môže mať tri konce a ktorý si tvorcovia vyberú je len na nich. Ja osobne som s koncom, ktorý vybrali celkom spokojný. Áno mohli to ukončiť inak ale očividne z toho nechceli úplnú drámu aj keď drámy je v tomto filme dosť. Na základe spomienok. Je tu aj pár úsmevných momentov, ktoré nijako nerušia a hlavne do deja pekne západnú. Jeden záber mi pripomenul film King Kong 2005. Film môžem odporučiť, každému kto má rád sci-fi. Oplatí sa na to ísť do kina? Poviem to takto: ak od toho nebudete očakávať priveľa, tak áno. Celkové hodnotenie za mňa je 65%. ()

Maximilianus

Adama Drivera mám rád, ale tento film mu nevyšiel. Zo začiatku to ešte vyzeralo nádejne, ale toto bol veľmi slabý film s premárneným potenciálom, pretože ani tých dinosaurov neukázal dosť, nie ešte nejakú akciu alebo niečo iné zaujímavé. Pocitovo mi to vychádza na 5,4/10, takže to napriek všetkému zvládol na 3*, ale kľudne by som dal s čistým svedomím aj 2. ()

ER

Sled akčních scén, kdy by to nepřežil ani Terminátor, uf. Aspoň jako vědecko naučný film to funguje, pokud věříte teorii, že za vyhynutím dinosaurů je srážka Země s meteoritem. Nebo Adam Driver?😉 ()

Likan7

Vždycky jsem si říkal, že žádný film není zbytečný. 65 bude ale vyloženě kandidovat na nejzbytečnější film roku a minimálně u mě vyhraje. Fajn sci-fi úvod, fajn sci-fi závěr a příšerná nuda zbylých 75 minut. Drivera mám rád, herec je dobrý, ale tady nemá vůbec žádnou oporu ve scénáři, který je vyloženě příšerný. Zabojuje si tu s pár -saurama a pak je konec. Jak tohle mohl někdo odklepnout? ()

Hugh Grant a horor od studia A24?

Hugh Grant a horor od studia A24?

11.06.2023

Scenáristům Scottu Beckovi a Bryanu Woodsovi se v roce 2018 podařilo výrazně prorazit díky úspěšnému a chválenému Tichému místu a letos poslali do kin nejen svůj společný režijní počin pod názvem 65,… (viac)