Agent CIA se po dlouhých letech chystá do penze. Pak ale odhalí rodinné tajemství a musí ještě jednou do akce. (Netflix)

Hexx

Tři, ale s odřenýma ušima.. A to jen díky Arnoldovi, pro kterého mám od dětství slabost. Na druhou stranu, ostatní postavy taky nebyly úplně k zahození, byla to taková špionská pohádková kravinka, naštěstí docela zábavná a komediální rovina je přesně to, co drží seriál lehce nad vodou. ()

iskander1210

Velmi prijemne prekvapenie, je to napinave, vtipne a akcne scen je sice malo, ale su super. Vela odkazov na Arnolda, vynikajuci herci a pekne a sikovne herecky. Cakal som ovela menej ()

Fragonar

Ještě donedávna jsem tvrdil, že bych se s láskou a vděčností podíval třeba i na legendární Kolotoč, jen kdyby to napínavé vytáčení dvacetikorun moderoval Arnold. Ale tohle - tohle je bohužel nesnesitelné... ()

FlyingGentle

Líbí se mi to! Zatím dva díly a spokojenost. Škoda jen, že se špionážní duo rozpoznalo už v prvním dílu. S tímhle si mohli tvůrci více vyhrát. Nemá cenu čekat starého Arnieho, naopak je fajn mít zápletku rodinných vztahů a kořenit to humorem a akcí. Nejlepší by bylo samozřejmě natočit celovečerňák Pravdivé lži 2, ale i tak je tohle příjemná oddychovka. ()

cyndaquil

Čakal som málo, dostal som viac. Dobrá oddychovka s trápnym humorom. Na trápnom humore je nádherné to, že keď sa odhadne správny pomer tak pôsobí ako káva po prebdenej noci. Nečakajte od seriálu nadupané špionážne tempo. Je to komédia a komédie treba hodnotiť s nadhľadom pretože aj tá najlepšia komédia sa svojím humorom nezavďačí každému pretože máme všetci iný zmysel pre humor. Ako sa hovorí: sto ľudí, sto chutí. Tým som ale nechcel naznačiť, že FUBAR dosahuje na najlepšie komédie. To ani zďaleka ale stojí za pozretie keď sa chcete odreagovať a len tak zmeniť každodenné myšlienky, zahodiť starosti a užiť si trochu trápneho humoru. ()

ShayM

Krásná Monica Barbaro, poněkud vyschlý Arnie a nepovedená snaha o akční komedii... Kdyby se tam méně kecalo o rodině a nebyla tam úplně zbytečně ta tlustá odporná bečka, která nezavře hubu, asi by mě to bavilo víc. Takhle tři hvězdy kvůli Monice. ()

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)