Původně se chtěl milionář Charley Pearl společně se svými přáteli pouze rozloučit se svobodou a pak se oženit s dcerou mocného hollywoodského magnáta. Když však v jednom z nočních podniků v Las Vegas spatřil zpěvačku Vicky, podlehl jejímu kouzlu. Neodradila jej ani skutečnost, že zpívající krasavice je přítelkyní nechvalně známého gangstera Bugsyho Siegela. Když už ji svírá v náručí, stojí náhle Bugsy přede dveřmi. A protože s gangstery nejsou žádné žerty, je pro dvojici jedinou záchranou okamžitá cesta před oltář. Druhý den přinesou noviny zprávu o Charleyho bleskové svatbě. K jeho velké smůle už o něm nechce slyšet ani Vicky ani jeho bývalá snoubenka. Jediným možným krokem je stejně rychlý rozvod. Jenže přes všechny překážky se mezi Vicky a Charleym začne rodit láska. (Nova Cinema)

MickeyStuma

Kim Basinger a Alec Baldvin ve svých rolích ve víru vášně a milostného vzplanutí. Příběh o jednom loučení se svobodou, která se zvrtla tak, že nejedna divačka prohlásí pro ně typickou větu: ΅Chlapi jsou prostě mizerové!´ Onou mužskou postavou je milionář, který se během onoho loučení s kamarády zhlédl v barové zpěvačce. A bylo hotovo. A aby bylo zadostiučinění zadost, její přítel je nechvalný gangster. Ne že by mu to nějak vadilo, jak se říká, láska je slepá, ale o vývoji následujících událostí tak bylo rázem rozhodnuto. O žádný thriller však nejde. Snímek je ryze romantickou záležitostí a tak si divák tohoto žánru jistě přijde na své. O lecjakou podívanou však přeci jen nejde. Místy se děj zbytečně táhne a k širší divácké přitažlivosti tu také ledasco chybí. Inu, co se dá dělat. Není každý den posvícení. ()

klukluka

Kim Basinger neskutečná! Vážně dechberoucí. Ve 37/8 letech taková porce ženské krásy- kdekoliv, kam se podíváš... Omotanou okolo Baldwinovy chlupaté nohy bych ji ale vidět nemusel... Za to se ale pecky nebo procenta nesrážely. Chyběl mi tu silný příběh. Místo toho tady do sebe neustále požďuchovali dva nenapravitelní, doživotní nedospělci, glosovaní partičkou znuděných kamarádů, kteří měli být údajně v jednom kole a děsně v kurzu dobového veřejného zájmu, tenhle film z nich ale udělal origo pavlačový klepny. Sama Kim to nemohla zachránit, ale pomohla tomu určitě nemálo. ()

Jara.Cimrman.jr

"Pokaždé, když se někde stavíme na drink, oženíš se." Patřím mezi šťastlivce, kteří se nikdy v životě nemuseli rozhodovat mezi milionářskou dcerkou a mafiánskou milenkou. A taky nemám tři a půl vtipnýho kamaráda, kterým bych platil jejich neřesti, takže se mě problémy lenocha Charleyho příliš netýkají. Avšak dost mne bavilo sledovat přesunutí jeho mozkovejch funkcí do pohlavního orgánu, sázet na jeho svatební šance v poměru nemožný ku jedné a zejména poslouchat nikterak závratný množství vynikajících hlášek: "Ty dobře zpíváš a já jsem zase dobrý v dědění peněz. Možná jsem v branži nejlepší." ()

Lacike

Nefunkčný mix komédie a drámy o jedno páre, ktorý sa neustále žení a rozvádza a medzitým sa nonstop hádajú a udobrujú. Ešte prvá polovica, ktorá vyzerala na milostný trojuhoľník bola celkom zaujímavá, ale v druhej ma to prestalo nadobro baviť. Naviac ma srala tá parta kamarátov s ktorou sa hlavný hrdina ťahal a pre film bola úplne zbytočná. Čo sa týka obsadenia, tak Kim Basingerová tu bola nádherná a Alec Baldwin charizmatický, ale pokiaľ sa takto k sebe správali aj v reáli, tak sa nečudujem, že im to manželstvo nevydržalo. 5/10. ()

helloween93

Alec Baldwin a Kim Basenger jsou pár k pohledání, od filmu jsem zázraky nečekal, ale musím říct, že jsem se nenudil, námět je sice místy přestřelený - přeci jen 4 svatby a 3 rozvody stejného páru... V poslední třetině filmu trochu docházel dech, ale slabší tři hvězdy si film zaslouží. Po komerční stránce žádná sláva, film zapadl. 3* ()

• Honorář pro Aleca Baldwina činil 1,5 milonů dolarů a pro Kim Basinger 2,5 milionů dolarů. (Agatha)
  • Tento film byl pro Aleca Baldwina a Kim Basinger osudným. Byl to jejich první společný projekt, který měl za následek to, že se do sebe zamilovali a zanedlouho poté se i vzali. (Agatha)