Pam a Tommy

• Česko Pam a Tommy (viac)
USA, 2022, 5 h 38 min (Minutáž: 33–52 min)

Tvorcovia:

Robert Siegel

Kamera:

Paula Huidobro

Lily James, Sebastian Stan, Nick Offerman, Taylor Schilling, Seth Rogen, Andrew Dice Clay, Spenser Granese, Mozhan Marnò, Pepi Sonuga, Johnny Rey Diaz (viac)

Seriál Pam a Tommy sa odohráva počas divokých prvých rokov internetu a je založený na neuveriteľnom skutočnom príbehu sexuálnej kazetovej videonahrávky Pamely Andersonovej (Lily James) a Tommyho Lee (Sebastian Stan). Video, ktoré z domu páru ukradol nespokojný dodávateľ (Seth Rogen), bolo najprv len undergroundovou VHS kuriozitou pre zvedavých, ale stalo sa globálnou senzáciou potom, čo sa dostalo v roku 1997 na internet. Príbeh lásky, zločinu, varovný prst i ponaučenie v jednom. Tento osemdielny pôvodný limitovaný seriál skúma prieniky súkromia, technológie a životov celebrít, pričom pátra po počiatkoch éry reality show ako žánru súčasnosti niekam k ukradnutej videokazete, ktorú zhliadli milióny ľudí, no pôvodne bola určená iba dvom divákom. (Disney+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (8)

Vŕtanie a búchanie (2022) (E01)

Mnou nejočekávanější seriál na českém Disney+ už si můžu konečně dopřát a musím hned zkraje konstatovat, že jsem se netěšil zbytečně. Seth Rogen s mulletem je to nejvtipnější a zároveň nejkrutopřísnější, co letošní léto uvidím. ()

Milujem ťa, Tommy (2022) (E02)

Ani jsem nečekal, jak moc seriál bude explicitní, ale vzhledem k tomu, o čem primárně pojednává, se není čemu divit. Lily James jako Pamela naprosto perfektní, Sebastian Stan za mě předvádí zatím nejlepší výkon kariéry. ()

Jane Fondová (2022) (E03)

Lily James je prostě k sežrání v tomhle ohavně přehnaném hávu a rozpoložení. A Setha Rogena bych rád vídal už jen ve vážnějších rolích. Jdou mu mnohem líp než ty rádoby komediální, díky kterým si nevydobyl nejlepší renomé. ()

Majster Beta (2022) (E04)

Shitstorm, na který jsme čekali, ale nevěděli, kdy přesně dorazí. Těžko říct, jak reagovala kdysi skutečná Pamela, Lily jí ale dokáže propůjčit svou lidskost, čímž vás donutí soucítit i s takovým párem, jako byli Pam a Tommy. ()

Strýko Jim a teta Susie v meste Duluth (2022) (E05)

Po x měsících neustálého odkládání nadešel čas dojet jednu z nejatraktivnějších minisérií letoška a to rovnou tou částí, kde už humor bude střídat spíše zoufalství a bezmoc. ()

Pamela v krajine zázrakov (2022) (E06)

Cením náhled do začátků Pameliny kariéry, zejména pro nás, co jsme byli v době její největší slávy ještě pod kamenem. Prostřihy s výborným právním jednáním na jedničku. ()

Ničiteľ svetov (2022) (E07)

Ačkoli vám v sedmém díle už přijde, že se trochu točíme v kruzích a přešlapujeme na místě, stejně jste nesmírně zvědaví, jak to celé dopadne, pokud jste, stejně jako já, v době této aféry ještě nebyli na světě. ()

Seattle (2022) (E08)

Často mnou také cloumají nervy a umím vybouchnout, ale přesně kvůli takovým, jako byl Tommy Lee, se to snažím racionálně potlačovat s vědomím, že agresí nelze nic řešit. Jeho jeho povaha nestála jen důstojnost, ale i mnoho dalších životních hodnot a mít tenhle životopis víc dílů, tak už mi jeho charakter pěkně leze krkem. ()

Sebastian Stan bude Donald Trump

Sebastian Stan bude Donald Trump

30.11.2023

Nominant ceny Emmy a Zlatého glóbu Sebastian Stan si po svém výkonu v roli Tommyho Lee z chválené série Pam & Tommy zahraje další excentrickou postavu, známou mimo jiné pro své na veřejnost… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD