Do hry vstupuje namyslený mladý internetový podnikateľ, a tým sa všetko mení. (Disney+)

castor

Kazeta se dosud šířila pirátskými kopiemi, jenže páska se nyní dostala na internet. Řešením by bylo odkoupení práv, čímž se šíření po internetu alespoň „dostane pod kontrolu“. Rozladěný pár má spojit společný výlet, ale davy lidí jim plány překazí. A nejen ty. Snaha o Randovo vykoupení na diváka udeří tak napůl. A vlastně i celkově ostatní linie, když se ze závěrečných titulků dozvíme, jak to celé (ač to předem víme) dopadlo. Nicméně se mi obecně líbilo, že se scénář slavnému páru postupně dostával pod kůži a dodal jim patřičný lidský rozměr. Herecky paráda, stejně jako dobový vizuál. ()

LachtanShows

Často mnou také cloumají nervy a umím vybouchnout, ale přesně kvůli takovým, jako byl Tommy Lee, se to snažím racionálně potlačovat s vědomím, že agresí nelze nic řešit. Jeho jeho povaha nestála jen důstojnost, ale i mnoho dalších životních hodnot a mít tenhle životopis víc dílů, tak už mi jeho charakter pěkně leze krkem. ()

William_

Ten pocit když je děj v titulcích na konci dílu zajímavější, než celá finální epizoda seriálu. Bohužel jsem to tak cítil. Víc by mě zajímalo, jak by si tvůrci a herci poradili se situací, kdy Tommy napadl Pam. Pro mě daleko zajímavější námět na epizodu a vyvrcholení seriálu než jsme viděli tady. Na mě to prostě moc nefungovalo a začátek seriálu byl dle mého povedenější než jeho závěr. ()