Pam a Tommy sa uchyľujú k čoraz zúfalejším krokom, aby svoje vlastníctvo získali späť. (Disney+)

Timak

Další zajímavý díl. Hrozně se mi líbí, že postavy nejsou jednotvárné, ale postupně odlupují vrstvy, jako nějaká obří cibule. Co se zprvu zdálo, jako bezduchá kokotina dvou hloupých lidí, je vlastně něco úplně jiného. Doporučuji. ()

LachtanShows

Shitstorm, na který jsme čekali, ale nevěděli, kdy přesně dorazí. Těžko říct, jak reagovala kdysi skutečná Pamela, Lily jí ale dokáže propůjčit svou lidskost, čímž vás donutí soucítit i s takovým párem, jako byli Pam a Tommy. ()

DJ_bart

"Tommy, you don't seem to understand this is worse for me." "Why? I'm on that tape too." ________ Co se musí týhle show nechat je prvotřídní využití televizního formátu prostřednictvím extrémně poutavýho pojetí autenticity devadesátek, která vás bezprecedentně chytne a nepustí. Je mi až líto, že Hulu celej seriál nevypustilo do světa najednou a já ho mohl sjet na jeden intenzivní binge-watching, protože těch 40 minut uteče jak voda a přesto nemáte dost. Báječná retro podívaná! ()

castor

Cleveland, Toronto, San Diego i Evropa. Video slaví úspěch, distribuce šlape. Brzy šlapat vodu bude i plod v děloze Pamely. Snad. A právě v souvislosti s těhotenstvím výstřední páreček zjistí, že jim v domě něco schází. Okruh podezřelých se ztenčuje. „Dal jsem mu brokádu do ksichtu a říkám, ať vysmahne z mýho pozemku!“ Takže se vlastně skoro nic nestalo, přemýšlí nahlas Tommy. Naštěstí to není jen o jednom uniklém sexu, stylový kousek tvůrci vyprávějí se značným nadhledem, přisprostlou zábavou a skvěle napsanými postavami. Ano, zejména šťavnatý bubeník vyvolává smích, ale tvůrci nezapomínají svým postavám dát patřičný lidský rozměr. ()