Inside

Krátkometrážny / Psychologický
USA, 2002, 5 min

Psychologický krátkometrážní film, který nám v pár minutách ukazuje, jak se asi cítí rozpolcená osoba. Je vidět, že člověk může mít i deset různých osobností a nikdy si nejste jisti, kdo je vlastně reálný... (ČSFD)

StanislachKo

Prečo strhávať body perfektne natočenému a ešte lepšie vymyslenému filmu za to, že to nie je film, ale "iba" kraťas" ? Do topky, kde by zavadzal popri ostatných nemála filmov, čo tam dle mýho nemajú čo hľadať, sa nedostane, tak mu prajem najvyšší rating! Môj osobný favorit. A ďakujem : qaywsxedc89 za skvelý tip! ()

Djkoma

Tímhle stylem natočte pořádný celovečerní film se vším všudy. (Spoiler: ta podobnost s identitou se dá těžko vyhnat z hlavy, ale Trevor Sands tam dostal mnoho drobností, které jinak v krátkých filmech postrádám. Přesnost, styl a jednoduchost s bravurní pointou.) ()

EvilPhoEniX

Celkem zajímavý počin o tom, jak se cítí osoba s více osobnostma v jedné. Na můj vkus až moc ukecané a uřvané, ale nápad zajímavý. 6/10. ()

Segrestor

Zajímavě pojatá cesta do hlavy obyvatele Arkhamské věznice. Člověk ani nemusí být nějaká zřejmá rozpolcená osobnost. Někdy si sám takový člověk říká, kolik osobností v něm na danou situaci vůbec přebývá, kolikrát je ten svalnatý křikloun mr. Propper a kolikrát ta smířlivá "talk lady", nebo malá ufňukaná holčička, excentrický kretén, pařmen, vtipálek, mlsný kocour, mudrující důchodce nebo jen... ()

nash.

Taková malá děsivá filmová anekdota, která má vše co člověk po dobrém fimlu, i po dobré anekdotě, požaduje. Výborná, bez ohledu na to, že v rámci nutné zkratky zachází s mnohočetnou poruchou osobnosti značně "volně". ()

heyda

Taky se mi hned vybavila Identita, ale tohle má díky svojí minidélce solidní grády i jakous takous pointu. Chválím a 4 hvězdičky posílám. Jen malá oprava: Inside nemá 8 minut, ale necelých 5 minut, bylo by fajn, kdyby to někdo přepsal. ()

Stanislaus

Nikdy nevíte, kolik může mít kdo osobností. Nikdy nevíte, se kterou zrovna mluvíte. Co vím ale jistě je, že tento kraťas nepostrádá dynamiku a je zakončen skvělou pointou. ()

maseer2

tohle všechno jsme už viděli tady (SPOILER!), takže mě to moc neoslovilo.. myšlenka je přesto kvalitní, ale dostala zde hrozně málo prostoru.. 3* ()

Johny_fork

Přimlouval bych se za menší teatrálnost v úvodu, nicméně velmi nápad, který by mohl posloužit jako základ pro pořádný psycho thriller. ()