Błazej s Gajosem chtějí všechno hodit na Gurua. Adamovi rodiče vypátrají, kde jsou mobily, které jejich syn používal. (Netflix)

Anderton

Vyriešenie záhady zmiznutia Adama sa začalo črtať už v závere predchádzajúcej epizódy a veci sa len doklepli do konca. Komplikovanejšie to bolo s vraždami, tam treba trochu nad okolnosťami popremýšľať. V oboch prípadoch ale platí, že si treba počkať až na cca záverečnú minútu, kedy sa vám všetko v hlave vyjasní na základe pomerne prekvapivých odhalení, ktoré ale odhalené nakoniec nebudú a možno je to tak dobre. Nie je to najlepší záver Cobenovky, ale je vidieť, o čo spisovateľovi aj tvorcom ide, čo chcú čitateľovi/divákovi povedať. ()

Necrotongue

Finální epizoda seriálu se tvůrcům velice povedla, přesto jsem s ní ale nebyl spokojen tak jako s předchozím dílem. Ten rodinný střet s farmaceutickým gangem vypadal totiž opravdu divně. No, ono tam těch podivných momentů bylo víc, ale rozhodl jsem se je z větší části ignorovat, protože mě seriál mocně bavil a tu čtvrtou pěticípou jsem závěrečnému dílu přiklepl rád. / Poučení: Nepodceňuj odhodlané dívenky. ()

chrispe

Za mě dobrý. O co šlo jsme věděli už dávno, v posledním díle se jen musely jednotlivé linky dovyřešit, dovysvětlit,  ukončit (ne všemu se dá s klidným srdcem uvěřit). Ačkoli se o to scénář snaží, dovolím si tvrdit, že pro většinu diváků už děj nic šokujícího nenabídne. I tak jsem se závěrem spokojená. ()