Anna absolvuje výslech kvůli obchodování s léky na předpis a pak dostane zprávu o synovi, která ji pořádně rozhodí. (Netflix)

Anderton

Piata epizóda prináša do prípadu, či skôr prípadov, mnoho svetla, i keď vysvetľuje v podstate len Adamove zmiznutie a na riešenie vrážd si budeme musieť počkať. Dostávame ale na podnose motivácie niektorých postáv a opäť sa zaoberáme vzťahmi rodičov a ich potomkov, ako v prípade Temných lesov. Drž sa nemá vždy klasický cliffhanger, ale tentokrát si budete musieť pustiť záverečnú časť hneď, takže odporúčam epizódu nepozerať napríklad pred odchodom do práce. ()

Necrotongue

Pokud jde o míru tajemna, odkazuji na svůj komentář / recenzi k první epizodě. Tady to funguje jako matrjoška; odhalí se jedno tajemství, ale pod ním číhají ještě další čtyři vrstvy, které na své rozkrytí teprve čekají. Za mě jde o velmi propracovanou záležitost, která disponuje po celou dobu velmi kvalitní, nepříjemnou atmosférou, k níž se s blížícím se závěrem přidalo rychle se stupňující napětí, a já už se fakt těším na to, jak se to celé vyvrbí. / Poučení: Matka je téměř vždy jistá. 4*+ ()