Ako to bolo ďalej...

• Česko A jak to bylo dál... (viac)
USA, (2021–2023), 14 h 41 min (Minutáž: 36–45 min)

Predloha:

Candace Bushnell (kniha)

Kamera:

Tim Norman

Hudba:

Aaron Zigman

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth, Sara Ramirez, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, Nicole Ari Parker (viac)

Pokračovanie kultového seriálu Sex v meste sleduje naše obľúbené Newyorčanky Carrie, Mirandu a Charlotte, ktoré prešli komplikovanou realitou života a priateľstva po tridsiatke. Teraz sú v ešte komplikovanejšej realite života a priateľstva po päťdesiatke. (HBO Max)

Recenzie používateľa UniqueNett k tomuto seriálu (4)

A pak zničehonic (2021) (S01E01)

Oukej, to že je Samantha vykreslená jako urážlivá kráva, to jsem tak nějak čekala. Že C. Nixon bude hrát místo Mirandy sama sebe, to mě taky nijak extra nepřekvapilo. Ale že nechají v prvním (!!!!!) díle umřít Božskýho, a ještě tak úplně debilně, to teda posrali. ()

Loučení (2021) (S01E02)

Samantho kde jsi?! ()

When in Rome (2021) (S01E03)

Ta K. Davis by s tím botoxem měla ubrat, když už se tu prezentuje přirozený stárnutí. ()

Tragically Hip (2021) (S01E05)

Strašně moc témat nacpaných do jednoho dílu. Témat kontroverzních, diskutovaných a vlastně už tak nějak i dost otravných. Scénu kdy má Miranda sex v kuchyni kamarádky, která spí, ani nekomentuju. Normálně mi za ní bylo trapně, a to nejsem žádnej puritán. ()

Seriálový Last of Us až v roce 2023

Seriálový Last of Us až v roce 2023

17.02.2022

Špatné zprávy pro fanoušky herní série The Last of Us. Šéf programu HBO Casey Bloys totiž čerstvě upřesnil, kdy si myslí, že diváci uvidí očekávanou seriálovou adaptaci od Craiga Mazina (Černobyl) a… (viac)