Ako to bolo ďalej...

• Česko A jak to bylo dál... (viac)
USA, (2021–2023), 14 h 41 min (Minutáž: 36–45 min)

Predloha:

Candace Bushnell (kniha)

Kamera:

Tim Norman

Hudba:

Aaron Zigman

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth, Sara Ramirez, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson, Evan Handler, Nicole Ari Parker (viac)

Pokračovanie kultového seriálu Sex v meste sleduje naše obľúbené Newyorčanky Carrie, Mirandu a Charlotte, ktoré prešli komplikovanou realitou života a priateľstva po tridsiatke. Teraz sú v ešte komplikovanejšej realite života a priateľstva po päťdesiatke. (HBO Max)

Recenzie používateľa Botič k tomuto seriálu (3)

Ako to bolo ďalej... (2021)

Seriál rozkročený mezi dramatem a snahou o komediální skeče točící se nejvíc kolem zvracení, močení nebo periody. O sex už tu vlastně tak moc nejde. Polovinu série hledají tvůrci ideální balanc mezi oběma stránkami a snaží se dobíhat kvalitu původního Sexu ve městě. Snad každá epizoda tu napravuje nějaký ten přešlap z devadesátek, takže tu kolem hrdinek krouží úplně všechny problémy světa od BLM přes LGBTQ+ až po alkoholismus a strasti stárnutí. Před několika lety dávala SJP rozhovor, že příběh existuje. Mám ale takové podezření, že zmiňovaný příběh byl Mr. Big umře a tím to zhaslo. Nové postavy za srdce nechytají. Samantha žalostně chybí. Příběhové linky, kterými si postavy procházejí směřují do ztracena. Žádná oslava přátelství. Žádný sonet o lásce. Jen líbačka ve výtahu a díky naskle. Tady neumřel jen Big, tady umřela i Miranda a nejvíc Steve. ()

Tragically Hip (2021) (S01E05)

Polovina série a přijde mi, že tvůrci trochu tápou a nemůžou najít ideální balanc mezi humornou stránkou nastavenou předchozími příspěvky Sexu ve městě a „dospělostí“, do které postavy dorostly. První epizody se snaží napravit každý přešlap, který byl původnímu seriálu vyčítán, takže tu kolem hrdinek krouží snad úplně všechny problémy světa od Black Lives Matter přes LGBTQ+ až po alkoholismus a strasti stárnutí. S každým dalším dílem ale čím dál víc problikává nostalgie říznutá atmosférou podobnou GIRLS. Snad se King v dalších dílech vzdá těch podivných parodických skečů a vydá se tentokrát temnější cestou. ()

Season 2 (2023) (S02)

…and just like that, nevím, co se změnilo, ale musím říct, že druhá sezóna mi vlastně udělala docela dobře! ()

Seriálový Last of Us až v roce 2023

Seriálový Last of Us až v roce 2023

17.02.2022

Špatné zprávy pro fanoušky herní série The Last of Us. Šéf programu HBO Casey Bloys totiž čerstvě upřesnil, kdy si myslí, že diváci uvidí očekávanou seriálovou adaptaci od Craiga Mazina (Černobyl) a… (viac)