Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Herork
Roman Herk
Turčianske Teplice, Žilinský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Rozprávka
Rodinný
Poetický
TV film
film
seriál
divadelný…
Československo
Slovensko
Česko
USA
Západné…
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Jánošík I., II.
(1963)
Kubo
(1965)
Pacho, hybský zbojník
(1975)
Rysavá jalovica
(1970)
Popolvár najväčší na svete
(1982)
Zemianska česť
(1957)
Rodná zem
(1953)
Vianoce Adama Boronču
(1988)
Červené víno
(1972)
Kapitán Dabač
(1959)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené