Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
czask
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dobrodružný
Akčný
Sci-Fi
Western
Animovaný
film
seriál
USA
Veľká Británia
Nový Zéland
Taliansko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Hobit: Neočakávaná cesta
(2012)
Titanic
(1997)
Sherlock Holmes
(2009)
Harry Potter a Fénixov rád
(2007)
Za hrsť dolárov
(1964)
Sedem statočných
(2016)
Indiana Jones a Chrám skazy
(1984)
Piráti z Karibiku: Na konci sveta
(2007)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel