Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
DAN_S
Daniel Szczotka
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Dokumentárny
Romantický
Životopisný
film
Československo
Francúzsko
USA
Česko
Veľká Británia
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Případ pro začínajícího kata
(1969)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Spalovač mrtvol
(1968)
Osvietenie
(1980)
Eyes Wide Shut - Spaľujúca vášeň
(1999)
Hoří, má panenko
(1967)
Černý Petr
(1963)
Lásky jednej plavovlásky
(1965)
Sedmokrásky
(1966)
Ostře sledované vlaky
(1966)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
Traydy