Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
Magmok
Magdaléna Mokrejšová
Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Dokumentárny
Akčný
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Slovensko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Nehanební bastardi
(2009)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Mŕtva nevesta Tima Burtona
(2005)
Predvianočná nočná mora
(1993)
Predčítač
(2008)
Shrek
(2001)
Big Eyes
(2014)
Nedotknuteľní
(2011)
Polnoc v Paríži
(2011)
Všichni dobří rodáci
(1968)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
Klisna235
jas411
A700
Kejml