Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
19 fanúšikov
/ 15 bodov
valdoun
Chrudim, Pardubický kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Dokumentárny
Krátkometrážny
Krimi
film
seriál
študentský…
TV film
relácia
USA
Česko
Francúzsko
Československo
Veľká Británia
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Zúfalé manželky
(2004)
Putovanie s dinosaurami
(1999)
Simpsonovci
(1989)
Gossip Girl
(2007)
Stranger Things
(2016)
Zlá krev
(2017)
Borgiovci
(2011)
Sňatky z rozumu
(1968)
Mrs. America
(2020)
Ženy z rodu Gilmorovcov
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
15 bodov
Fanklub
(19)
Arcadan
HonneyBunny3
Mr.Marcellus
val.fut
Glowski
majka_11
Azurose
simonK
BebsEms
Pepuna
anuna
Ema.Janisova
JG7
Tyjatr
Mixtay
adla_kel
carlbarat
zizalajulie
larry.zloves
Časové pásmo bolo zmenené