Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
Lentilka.v
Lenka Valachová
Česko
student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Fantasy
Dobrodružný
Akčný
film
TV film
seriál
divadelný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Česko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Veľká ryba
(2003)
Hľadanie Krajiny - Nekrajiny
(2004)
Charlie a továreň na čokoládu
(2005)
Pravidlá muštárne
(1999)
Život je krásny
(1997)
Requiem za sen
(2000)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Čo žerie Gilberta Grapea
(1993)
Vlasy
(1979)
Všetko o mojej matke
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Refllex