Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 5 bodov
Ihsahn
Matěj Březina
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Česko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Matrix
(1999)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Dvanásť úloh pre Asterixa
(1976)
Mŕtva nevesta Tima Burtona
(2005)
Horúce strely 2
(1993)
South Park: Peklo na Zemi
(1999)
Mad Max: Zbesilá cesta
(2015)
Temný rytier
(2008)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(5)
Aleee89
neekro
Shifu
martiko
jurabohac