Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
11 fanúšikov
/ 8 bodov
henry3365
Karel Zicha
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Nemecko
Česko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Chuck
(2007)
Teória veľkého tresku
(2007)
M.A.S.H.
(1972)
Krok za krokom
(1991)
Californication - Orgie v Kalifornii
(2007)
Bratstvo neohrozených
(2001)
Všetci starostovi muži
(1996)
Rím
(2005)
Priatelia
(1994)
Temný prípad
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
8 bodov
Fanklub
(11)
PinPrick
haracky
tomskra
Damned_turok
mixma
r4il
mr.biker
o2_waster
jacuba
pedrossaa
Rousik77