Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 3 body
hihík
zuz
Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Akčný
Rozprávka
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
S čerty nejsou žerty
(1984)
Limonádový Joe aneb Koňská opera
(1964)
Postřižiny
(1980)
Pelíšky
(1999)
Charlie a továreň na čokoládu
(2005)
Mŕtva nevesta Tima Burtona
(2005)
Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street
(2007)
Parfum: Príbeh vraha
(2006)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Osvietenie
(1980)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(3)
woith
krumlin
LordCasper