Tokyo Revengers - Tendžiku-hen

(séria)
  • Japonsko Tenjiku-hen (viac)

Takemiči Hanagaki se kvůli záchraně gangu Tokio Mandžikai vrátí o dvanáct let zpátky do minulosti, aby vyhrál Vánoční konflikt proti Černému drakovi. Podaří se mu také vyhnat zrádce Tetta Kisakiho, ale z nějakého důvodu se situace v současnosti jen zhoršuje. Když se však Takemiči vrátí zpět do současnosti, tajemný gang z Jokohamy známý jako Tendžiku začne převracet všechny divize Tomanů a rozhodne se zničit všechny gangy v Japonsku a stát se tím nejmocnějším a jediným gangem. Tokyo Revengers pokračují v přípravách na největší a finální bitvu v historii! (mikki089)

Jeoffrey

Nejlepší sezóna Tokyo Revengers, největší nebezpečí, nejvyšší sázky, nejvíce obětí. K tomu samotný hrdina je zde v té nejlepší formě, zkrátka se mi na něj a jeho neskonalé odhodlání většinu času opravdu dobře dívá. Konečně se dozvídám motivaci hlavního záporáka a i když je na jednu stranu zajímavá, tak i když se seriál snaží vyvolat vůči němu nějakou lítost, tak se mu jí u mě nedostává. Kisaki je ukázkou toho, že genialita je sice krásná věc, ale když vám chybí rozvinuté sociální cítění… Také Isana byl docela zajímavý, sice na mě nezapůsobil až tak silně jako v minulé sezóně Taidžu, ale jeho příběh měl také co nabídnout. Co mě tu příliš nenadchlo, nebo spíš doslova zklamalo, byl způsob, jakým bylo ostatním odhaleno Takemičiho tajemství, věděl jsem sice, že to jednou musí přijít, ale čekal jsem, že se s tím bude pracovat lépe. Také samotný závěr působí tak nějak useknutě, dá se z něj asi vyvodit, že bude nějaké další pokračování, ale já si nedovedu vůbec představit, co ještě chtějí sáhodlouze řešit… Přesto byla ale tahle sezóna hodně nabytá událostmi, dočkal jsem se hned několika nečekaných překvapení, zkrátka tohle bylo opět solidní drama. Za mě 8,4/10, nejlepší sezóna Tokyo Revengers, ale na 5* to bohužel těsně nebylo. ()

Hees

Konečne sa niečo dozvieme, ale musím povedať, že nevedieť nič bolo niekedy lepšie. Tretia séria je stále na maximálne hodnotenie pre mňa, ale bohužiaľ sa nechytá na Seiya Kessen-hen čo bola najlepšia séria Tokyo Revengers (pre mňa). Dozvieme sa to prečo hlavný záporný hrdina konal ako konal, ale tu som bol trocha sklamaný, lebo to nie je nejak extra úplne premyslené a je to len taká základná bežná zápletka. Tretia séria má v sebe naozaj veľmi veľké množstvo pohľadov do minulosti a tak isto absolútne rýchly dej, ktorý sa nijak nespomaľuje ani v jednom diely a zároveň Takemichimu už ide vlastne o všetko a to je na tom to zaujímavé. Tie vzťahové "kotrmelce" v rodine Sana Manjirou sú trocha po čase už neprehľadné, motivácia hrdinov začína byť po čase minimálne sporná a niekedy dokonca nepochopiteľná. Súboj o moc sa neskôr mení na súboj o holé prežitie a reputáciu. Trocha som od veľa vecí čakal niečo iné, lebo predtým to bolo premyslené do poslednej bodky a tak isto lepšie uchopené, ale ako vravím stále je to pre mňa na vrchole. Koniec naznačuje štvrtú sériu čo vlastne nechápem o čom by mohla byť, ale zrejme sa máme stále na čo tešiť (ak ju spravia). ()

Petra321

Mrzí ma, že nie všetci sledovatelia prvej série vydržali až po tento moment. Tretia séria je naozaj skvelá, a rovnako ako v mange, aj tu sa Kentou incident stal veľkou udalosťou nielen pre Takemichiho, ale aj celý Toman. Naoto už nie je jediný, kto pozná pravdu, Kisaki konečne dostal, čo si zaslúžil a Takemichi sa môže spokojne vrátiť do budúcnosti. Všetko by malo byť vyriešené, no nie? Hm, to som si pri čítaní mangy hovorila tiež, ale ako sa rýchlo ukázalo, veľa vecí ešte stále čaká na vysvetlenie a ja sa teším na švrtú sériu. Zároveň sa bojím reakcií, pretože veľa vecí bude inak, než sme zvyknutí, ale verte mi, bude to stáť za to. ()