Takemiči Hanagakimu se navzdory jeho snaze a neustálým skokům v čase nedaří zabránit smrti své milované Hinaty. V současnosti se potýká se zármutkem a následky svého vměšování, protože kdysi idealistický gang Tokio Mandžikai, vedený Mandžirouem „Mikey“ Sanem, ovládl zlovolný Tetta Kisaki a ztratil svůj původní pozitivní účel. Odhodlaný Takemiči se vydává do minulosti, aby vyšetřil konkurenční gang zvaný Černý drak, který se podílel na Hinatině smrti. Tam se setkává s Hakkajem Šibou, který se snaží opustit Tokio Mandžikai jako omluvu za činy svého bratra. Takemiči tomu musí zabránit, aby Hakkaje ušetřil chmurné budoucnosti. Přitom naváže úzké pouto s Čifujou Matsunem a s jeho podporou se snaží změnit osudy členů Černého draka, a to vše ve snaze o šťastnější budoucnost svých blízkých. (mikki089)

Jeoffrey

Jestli byla druhá série lepší než první? Neřekl bych, seriál jede pořád ve stejných zaběhnutých kolejích, kdy hlavní hrdina vše táhne kupředu svým odhodláním, díky kterému ho mnozí, včetně mě, obdivují. Dál se snaží hlavou (ne)úspěšně prorazit zeď anebo se alespoň probrečet k nějaké lepší verzi budoucnosti, ale scénáristé mu to nehodlají dovolit. Ještě se totiž nedozvěděl, kdo nebo co je skutečným nebezpečím, koho vlastně musí zastavit. Ale druhá série na tomto poli alespoň udělala pár výrazných kroků - naznačila motivaci Kisakiho a ukázala, že není jediným, kdo může v budoucnu všechno totálně podělat – zkrátka vytáhla se s pár odpověďmi a zajímavými tématy k zamyšlení, takže jsem se opět rozhodně nenudil. Sice to celé vlastně tentokrát bylo jen o jednom velkém rodinném dramatu obohaceném o různé temnější podtóny, ale i tak dostatečně silném, abych si seriál užil. Takže pro mě opět 8/10 a jsem zvědavý co přinese již oznámený Tendžiku hen. ()

Hees

Máme tu presne to isté, čo bolo dobré v prvej sérii zahustené do menšej porcie dielov a teda trinástich. Seiya Kessen-hen je pre mňa teda dokonca ešte lepšia záležitosť, ako prvá séria a to hlavne pre tú menšiu porciu dielov a neskutočný sled udalostí, ktorý v Seiya Kessen-hen nastane. Niektoré udalosti by som už trocha nesúhlasil, že by sa tak mohli stať ako sa stali, ale toto anime má proste šokovať svojho diváka budúcnosťou, ktorá je naozaj zlá a stále horšia ako tá predošlá takže nad tým nejak prižmúrim oko. Anime veľmi zaujímavým spôsobom ukazuje, že každý človek má nejakých svojich démonov a je teda len otázka či žijú v nás, alebo sú to ľudia, s ktorými sa stretneme, alebo oboje. Gradácia deja je neskutočná a druhá séria používa presne tie isté patterny (tie isté cestičky), ako prvá a zámerne vlastne niečo naťahuje až kým sa to až tragikomicky neukončí za pár sekúnd. Takemichi je super hrdina, lebo postupom času sa formuje a mení a trvá to naozaj dlho, ale tie zmeny sú tam poznať na jeho chovaní. Ono možno rozhodujúcim faktorom nakoniec bude Takemichiho odhodlanie, aj to aké vzťahy si postupne vytvára a zároveň aký rešpekt získava. Trio Hakkai, Yuzuha, Taiju bolo neskutočne dobré trio a prinieslo presah aj do nejakých vzťahov v rodinách. ()

Petra321

Koncom druhej série začína pozemské peklo. Dúfam, že sa v dohľadnej dobe dočkáme tretej série, pretože si ju rozhodne zaslúžime, po tak skvelom ukončení. Dozvedeli sme sa viac o Kisakiho plánoch, no takisto sa nám odhalili nové detaily ohľadne Mikeyho povahy a minulosti. Všetko je so všetkým prepojené a kto tomu neverí už teraz, nech si počká na ďalšie série. Pokiaľ sa tvorcovia neodklonia od mangy, všetci budú na tretiu sériu (ktorej sa, dúfam, dočkáme) pozerať s otvorenými ústami. Nové postavy si ma hneď získali, takže sa ešte máme na čo tešiť. ()

Mancunian

Do půlky bych řekl, že to bylo o něco slabší, než první série, ale druhá polovina to vyrovnala. Příběh se prakticky nezměnil, jen jsou jiné okolnosti. Co mám na Tokyo Revengers nejraději, jsou postavy a ty opět fungují na jedničku. Jediná věc, co mě trochu trápí, je, proč se Takemichi chová během časových posunů tak neaktivně a jede "na neutrál" jako přihlížející všem těm důležitým momentům. ()