Katakomben
Hrajú
Lilly Dreesen
Najlepšie seriály:
Druck (2018) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Nicole Mercedes Müller
Nemecko
Najlepšie seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Freud (2020) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Marleen Lohse
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Yasin Boynuince
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Yung Ngo
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Rekrut (2022) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Sabine Timoteo
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Aglaia Szyszkowitz
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Daniel Friedrich
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Michael A. Grimm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Zmizení (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Lea Mornar
Chorvátsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Adam Venhaus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Marion Mitterhammer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Nick Romeo Reimann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Soko Vídeň (2005) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Reiner Schöne
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)
Star Trek: Nová generácia (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Gro Swantje Kohlhof
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Maurice Lattke
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Adrian Castilla
Najlepšie seriály:
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Philip Birnstiel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Lisa Kreuzer
Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Příteli můj (1993) (seriál)
Richard Wagner (1983) (seriál)