Rekrut

• USA The Recruit
USA, (2022–2023), 14 h 40 min (Minutáž: 51–58 min)

Začínající právník ze CIA vstoupí do nebezpečného světa mezinárodní špionáže, když přijme případ bývalé agentky, která vyhrožuje, že zveřejní kompromitující informace. (Netflix)

pavcas

Nemyslela jsem si, že mně to bude bavit, ale po pár dílech jsem byla chycená. Je to zábavný, akce střídaj sarkastický vtípky ve stylu Ryana Reynoldse, je to celkem dobře napsaný a ne úplně standardně se vyvíjející. Noah Centineo se vymanil ze škatulky romantických hezounků a líbí se mi, že je uvěřitelnej a nedělá ze sebe zabijáka. Na řešení ošemetnejch situací jde spíš hlavou. I když pořád nevím, jestli se mi líbí nebo ne. Ale ta role mu sedí a celý to táhne. Příjemný překvapení. ()

cariada

Velice příjemné překvapení. Bál jsem se že to bude jen další krimi. Naštěstí tady to má jeden příběh plný akce a sem tam i humor. Snad jen tu buzeranskou vložku mohli vynechat. V ději to nemá žádný význam, a je to tam v podstatě zbytečně a k ničemu. Typicky jen naplnit kvóty. Na druhou sérii se těším. ()

RetroGamer

Taký odľahčený špionážny seriál, ktorý moc odľahčený nie je - aj kvôli panickým atakom hlavného hrdinu. Seriál si robí srandu sám zo seba, z CIA a špiónov, no inak je celkom vážny a dobre natočený. Je tu veľa nelogických rozhodnutí, ktoré urobia postavy, no tam treba prižmúriť oči - hlavne Owenova bývalá, ktorá za ním pôjde cez pol zemegule. Inak seriál odporúčam - má len 8 častí, takže ho v kľude pozriete za jeden deň. Posledná časť ma navnadila na druhú sériu, tak dúfam, že ju Netflix schváli. ()

Mrs.Vader

tohle je mnohem lepsi serial nez sem cekala, je tam ale dost prehmatu a ta Owenova byvala/ spolubydlici Hannah je tak nehorazne otravna, ze sem kvuli ni malem ubrala hvezdu. od pulky je kazdy dil prospikovany stresem aby se z toho nestala debilni romcom se stupidni love story linkou, jako nic proti romanci v ramci akcniho serialu, kdyz to okoreni dej, ale prosim nemichat s gossip girl slecnou 'muj ex me nerekl, kam jede na tajnou misi, takze ho poletim sledovat, zburcuju celou CIA a snad se me jeste podari neco posrat anebo mu zaridit vyhazov, jen proto, ze sem totalni entitled pica'. Jinak hlavni hrdina hrdina taky dost casto slapne vedle , ale aspon nepusobi prehnane umele a nerealisticky, logika jde samozrejme uplne do kopru, zacatek prvniho dilu me to skoro donutil vypnout, ale pak sem si nejak zvykla na ten styl a zacalo me zajimat, o co tam teda jakoze jde a pokud je tam co resit, tak me to zvladne utahnout pozornost. Pres vsechny ty nedostatky s velkym privrenim obou oci je to dost zabava, dej neni nudny, rychlost tak akorat, scenar nepusobi uplne trapne, ale porad se v tom da orientovat i bez znalosti nejakych legalnich a jinych specifickych termitu ( v cemz pomaha i to, ze hlavni hrdina sam vi dost hovno :) ) a dost velky podil na sledovatelnosti serialu ma herecke obsazeni nekterych vedlejsich postav. Jestli schvali druhou radu, tak bude asi zasadni, do jakeho smeru se to posune, protoze po poslednim dile je to na docela tenkem lede ... ()

DaUr

Odlehčenější než Jack Ryan, ale ne zas tolik jako Chuck. Všehovšudy neškodná jednohubka se sympatickými postavami a dynamickým dějem, která nikdy nestihne vyloženě nudit a která je ideální na víkendový půlmaraton. 1. série - 80 %. ()