Alexin svadobný deň sa jej rúca priamo pred očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje záhadný zločin a jej biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba odohráva, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos využíva sympatický inštruktor lyžovania Petr, ktorý sa za pomoci hotelovej hostky Kláry púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande. (Continental film)

Sa.sa

Taková oddychová šílenost a taškařice... Má to spád i vtip... Sice to není bůhví co, ale na odpočinek a klídek u telky to jistě stačí... ()

Andy77

Bal som sa, ze to bude len dalsia romanticka komedia... Nie je! Vyborne sme sa zabavili a nasmiali  pocas celeho filmu. Je to originalny film, aky som vramci ceskoslovenskych filmov este nevidel. Inteligentny humor, skveli herci, perfektny scenar a este lepsie natocene. Za mna velmi prijemne prekvapenie. ()

Babco

Toto chcem odkazat vsetkym poslusnym frajerom :D :D: Chlapi nebojte sa na to ist, je to strasna sranda, cele kino sa nonstop rehotalo. Perfektna komedia, do detailu vymyslene, odporucam. Dokonca by som si vedel predstavit pozriet si to este raz, co sa mi nestava casto. ()

Pejtr4

Nejlepší Česko-slovenská komedie za poslední dlouhou dobu. Skvěle napsáný a natočený, ale hlavně ty herecký výkony! Lidský, uvěřitelný a díky tomu fakt hrozně vtipný. Výbornej byl Marek Lambora, Anna Fialová (ona má neskutečný cit pro detail), Csongor Kassai ale i Lenka Krobotová. Originálně pojatá kamera a střih. Byla jsem unešená, dojatá a moc jsem se nasmála - přesně to, co se od takového filmu očekává. ()

Joyman

Nadprůměrný film, který dost vybočuje z řady. Vynikající Marek Lambora a Natalie Germani. Když člověk od toho na začátku moc neočekává, tak ho film ve finále opravdu mile překvapí. ()

Kiksi007

Tento film mě velice bavil. Jsem ráda, že ve filmu zazněla čeština a slovenština a konečně slovenští herci nebyli předabování. Nechápu jinde proč se to musí dělat, když Slovensko má z velké části společnou historii? Za mě super film a ráda se na něho znova podívám. ()

majakmp3

Láska hory přenáší je příjemná romantická komedie, která na rozdíl od většiny současných českých a slovenských komedií není smutná, hořká ani trapná. Je to oddechovka, která se nebere vážně. Potěšily mě reálie Vysokých Tater, sympatičtí protagonisté, hromada známých osobností a hlavně fakt, že mě to od začátku až do konce bavilo. Díky 70%. ()

Rosomak1343

Rozhodně jedna z lepších českých romantických komedii, která není plná stereotypů a snaží se být originální. Chtěl jsem si pustit peklo, kterému se vysměju, ale ve finále jsem se dobře bavil. ()