John stretne svojho nového partnera a objaví tajomstvá vo vlastnej pamäti. (SkyShowtime)

agentmiky

Trochu lepší než druhý díl, ale pořád převládá zklamání. Mně totiž přijde, že z postavy Master Chiefa udělali absolutně odlišnou postavičku. Chvílemi to z tohoto hlediska nemá s původními hrami nic společného. Snad přinese čerstvý vítr do seriálu Cortana (potěší, že má stejnou dabérku). Za mě 5,5/10 ()

warrenur

Mam davne spomienky na prvu hru Halo a tak som o Cortane tusil uz v predoslom dieli. Som zvedavy, kedy jej projekcia bude aspon trochu podobna. Ak sa to stane...inak je celkom braggy....vystatovacna. :) Pobavilo, hoci linia zverenkyne u "lakomeho" kamosa z detstva je ohrana a zbytocna. Ale zrejme to bolo "nutne", aby sa zbehli cesty na planete, kde sme zacali. Priemer. ()

Martrix

Místy je to sympaticky temné a pořád to má parádní vizuál. Možná šly do CGI peníze, které by jinak dali za nějaký hvězdnější ksicht. To schvaluji. Přestože je ta herecká squadra z druhé ligy, nemusí předvádět nějak velké herecké výkony. Scénář je totiž určený spíš pro hráče, kteří mají mozky vycuchaný z neustálého paření, takže titulky ani nejsou zapotřebí. Ale to nutně nemusí být špatně...třeba Pátý Element, nebyl o nic chytřejší (akorát, že tam se sešel skvělý vizuál, velký kus zábavy a bezva herci). Uvidíme, jak dlouho si Halo vystačí s tak jednoduchou zápletkou; postavený skoro jen na atraktivním looku. Zatím si to užívám a popravdě...po Nadaci, mi Halo připadá jako superseriál. ()

PauloZ

Tak jsme si odkecali vatu a dostali jsme se trošku hlouběji do děje. Tak teď šup sem s nějakou akcí a trošku to aj rozjet protože Master Chief bez helmy už dva díle po sobě je na ranu. Má to hromadu chyb a rozhodně to nepůsobý tak sebejistě jak by si zasloužilo, ale nenudí to a tak nějak to ve mě pořád zanechává velká očekávání pro další díly. Tak uvidíme. Oproti Moon Knightovi, který souběžně sleduju to o třídu pokulhává po všech směrech. ()

Merotren

Díky tomu, že se to odehrává v té alternativní "Silver timeline", aby nezasahovali do existujícího příběhu z her, knížek a komiksů, jsem schopen tolerovat i ty největší a nejzásadnější rozdíly, kterých je fakt hodně. A i když je tahle epizoda zatím nejlepší z těch tří uvedených, pořád tomu chybí něco, co by mě fakt chytlo, překvapilo, potěšilo. Slabších 7/10 ()