Sheldon se snaží naverbovat tým snů na výpravu do neznáma. Při pitvě se najde záhadný předmět, který souvisí s Chloeiným novým známým. (Netflix)

Trevor

Mladý sebavedomý afroameričan, pochopiteľne nezamestnaný chce vďaka svojej fašistickej povahe, typickej pre jeho rasistickú rasu ihneď zo svojho domu vyhodiť dvojicu bielej menšiny ktorá mu ponúka prácu. Bolo by dobré aby Netflix bezplatne túto epizódu ponúkal v osadách našej krajiny aby si osadníci z Katanu uvedomili akí majú byť hrdý a nechodili pravidelne na autobusovej stanici žobrať sami či prostredníctvom svojich detí peniaze od nepracujúcich ľudí...Chloe konečne trtká tak že neurobí diery v stene a Jupiter navštívi psychiatra...mám obavy že keď dorazím túto sériu budem zrelý vyhľadať jedného aj ja...v porovnaní s prvou epizódou ubudlo 70 hodnotení a aj to je dôvodom prečo sa epizóda dokázala udržať v červených číslach. ()

Lenka.Vilka

Hmm, tak tohle bylo skvělé. Pojedete někam do neznámého oceánu, když vám neřeknou pořádně proč? V minulosti jsme byli trochu déle, ale přítomnost s taťkou byla taky fajn. Trocha povídání, ale když pořádně posloucháte... :) ()

Remivsremi

Ztrácím naději, že se to ještě nějak výrazněji vyšvihne. V poslední epizodě přijde objevení originu. Bude to barevné, drsné a asi i ubulené. Postavy jsou mi ale zatím u zádele. Těším se pouze na nějaké záporáky, a doufám ve výrazné překvapení. ()