Praštěný strýček Fester, který dorazí na návštěvu, se vytasí se zvláštní teorií o příšeře. Wednesday neochotně kývne na rande s Tylerem u Crackstoneovy hrobky. (Netflix)

Vämpiriüs

Opět o něco málo lepší díl než ten předchozí. Ovšem přijde mi, že se Wednesday začne hodně obměkčovat a už to nepůsobí tím správným dojmem. Pomalu se z toho stává slaďárna a ani Fester se moc nepředvedl. ()

Tom10000

7.díl. K Wednesday přijíždí černé ovce rodiny, strýček Fester. Jeho šílenost, kterou je proslulý, však neteři velmi pomůže. Záhada je totiž konečně odkrývána, a to především díky knize, na kterou oba společně narazí v sídle tajného klubu. Divné monstrum se jmenuje Hyde, a jedná se o narušenou stránku nějakého vyvrhele, s nímž pořádala sezení místní psycholožka. Wednesday už má dlouhodobé podezření ohledně Xaviera, studenta školy, jenž kreslil podobizny monstra a odnášel si suvenýry svých údajných obětí. Černovláska na něj ukáže, a je zatknut policií. Zdá se, že vše nakonec dopadne dobře. Ač se pachatel vkradl do jejího pokoje, v němž už nyní nebydlí její kamarádka Enid, a málem zabil Věc, nyní už sedí ve vězení. Navíc, Wddnesday měla podivně roztomilé rande se šerifovým synem a po návratu Enid se s ním schází po jeho směně v restauraci. Po jejich polibku má ale šokující vidinu: Monstrem je on sám. 100 procent. ()