Praštěný strýček Fester, který dorazí na návštěvu, se vytasí se zvláštní teorií o příšeře. Wednesday neochotně kývne na rande s Tylerem u Crackstoneovy hrobky. (Netflix)

KuceraJohny

Předposlední epizoda byla zase hodně zábavná a jsem rád, že se objevil Fester. Začlenění členů rodiny je super, když se nepřehání a tady to bylo prostě ideál. Wednesday se opět ukázala i v trochu jiném světle a postupně jsme se dostali až do finále. Líbilo se mi, jak měla celý epizoda rychlý spád, ale na pět hvězdiček to furt není. ()

castor

Konečně díl, který mi sedl. Kdyby takhle vypadal celý seriál… Dál to připomíná knižní a filmovou sérii o Harrym Potterovi, jen fiktivní škola Nevermore je určená pro vyvrhelské děti, sirény, upíry či vlkodlaky. A mezi těmi všemi je jistá rebelující, cynická a copatá Wednesday, která už konečně nepotlačuje své emoce (právě tím mě solidně štvala), což je nejvíc patrné, když to schytá Věc/Ruka. Už nějakou dobu je patrné, že Wednesday bude pokračovat, obávám se, že si to nechám ujít, protože spotřební zábavu si můžu najít hravě i jinde. ()

Anderton

Tak tu mám bohužiaľ problém s tým, že Wednesday rieši pravdepodobného páchateľa a asi je každému jasné, že to musí byť niekto iný. No a v závere prichádza prekvapenie, ktoré ma, úprimne, skôr sklamalo. Na scénu prichádza strýko Fester a i keď ide aj v tomto prípade o dobre napísanú postavu, jej predstaviteľ mi príliš nesadol. ()

Necrotongue

"Stejné chyby, stejné známky." Tím nechci říct, že by Duben opisovala od Tučka nebo Šlajse, jen mi sedmá epizoda přišla podobně špatná jako předchozí díl. S tím, jak vede Wednesday své vyšetřování, bych si dovolil předpokládat, že bude její detektivní román dost slabý. Jasně, Středa za to nemůže, je to vina scénáristky, které se zřejmě zalíbily současné hony na čarodějnice (čti bílé heterosexuály), u kterých stačí vznést obvinění a dav už se o rozsudek postará (jen místo vidlemi a pochodněmi mává iPhony). Pátrání po Monstru je fakt otravné, protože už šest epizod čekám, až dojde na osobu, kterou podezírám od druhého dílu, ale tím, co mě zklamalo nejvíc, byl fakt, že se Wednesday minimálně čtyřikrát usmála. WTF?!?!?! / Poučení: Pokud člověk očekává od Netflixu kvalitu, je zjevně naivní. Čest výjimkám. 2*- ()

Sany33

Príbeh: Wen sa nám zaľúbi do Tylera a odhalí príšeru, teda to asi aspoň myslí. Do mestečka prichádza Fester, ktorý zo sebou nesie dávku absurdného humoru. Vec je napadnutá alebo napadnutý teraz fakt neviem. Slučka okolo školy sa začína uťahovať. Prevedenie: Povie mi niekto prečo sme v takomto tempe nemohli sledovať celý seriál? Dynamika, humor žiadne adolescentné sračky proste dokonalý ťah na bránu a divák sa dostáva do vytrženia, že nevie na čo na obraze sa mu sústrediť. škoda, že to prišlo až v predposlednej časti. 91% ()

molcan2

Dej siedmej epizódy bol naozaj zaujímavý a super tajomný, pretože zostáva už len jedna epizóda, kým zistíme, kto je monštrum. Dej bol veľmi dobre napísaný a táto epizóda sa mi naozaj páčila. Samozrejme, bola to naozaj intenzívna epizóda a trochu šokujúca (najmä, koniec). Úvodná scéna bola tak trochu emotívna. Záverečná scéna bola rozhodne nečakaná a dejový zvrat bol naozaj dobrý. Už sa naozaj neviem dočkať 8. epizódy a pevne dúfam, že bude EPICKÁ. Zatiaľ sa mi "Streda" veľmi páčila a bola taká dobrá, ako som si predstavovala. Bohužiaľ, nebola taká vtipná ako predchádzajúce epizódy, pretože to bola taká tajomnejšia epizóda. ()

tomik99

Kéž by takových epizod bylo více. Bylo mi jasné, že se seriál slibně rozjede, potom nastane neprůhledná šeď. A v samotném závěru se seriál zlepší. A to přesně nastalo. Tohle byla slibná epizoda, která odhalovala vraha a ukazovala na prstem někoho jiného. Je to ale malinko už pozdě. ()

Vämpiriüs

Opět o něco málo lepší díl než ten předchozí. Ovšem přijde mi, že se Wednesday začne hodně obměkčovat a už to nepůsobí tím správným dojmem. Pomalu se z toho stává slaďárna a ani Fester se moc nepředvedl. ()