Během rodičovského víkendu se Wednesday zakutá do rodinné historie a nechtíc dostane otce za katr. Enid cítí nutkání zvlčet. (Netflix)

tomik99

Tak po minulém díle přišel velký sešup v kvalitě. I když oceňuji návrat rodičů, jejich skvělé herecké obsazení a obecně díky nim oživení celého dílu, nemůžu se zbavit pocitu, že v dané epizodě o nic nešlo. Přišlo mi to celé jako výplňkový díl, který zde byl jen do počtu. Nikam se nic neposunulo a spíše se řešila vedlejší dějová linka rodiny Addamsových. Ta dějová zůstala bez povšimnutí. Tohle mě fakt nebavilo. ()

aR3Zz

Pomalu, ale jistě, si uvědomíte, že se tvůrci střelili do vlastní nohy a začínají silně krvácet. Krimi prvky celé sérii sedí, to né že né. Problém je ale jinde. Wednesday a celá Adamsova rodina je černá a to černočerně černá. Vybarvovat je je chyba. Vnáší se emoce tam, kam nepatří. Wednesday je sarkastická a bezcitná. Příběh se ale až moc začíná zamotávat v emočních rovinách. Chápu, je to pro teenagery, ale ztrácí to lesk... ()

Setanta

Schází mi Burtonova režie, i když mě v mnohém štve, přece jen je na jiné úrovni než tohle. Typově mi Addamsovi nevadí, ale netěší mě příklon k jejich lidství. Původní Addamsovi jsou očividní superpadouši. Představa, že by s nimi otřáslo něco tak banálního jako vražda... nebo že by měli problém s člověkem... nebo vězením... ta je mi cizí. ()

KuceraJohny

Koukám, že pro všechny se jednalo o slabší díl, přičemž já jsem se bavil. Je sice fakt, že odbočka od děje proběhla hrozně narychlo a vše bylo takové neucelené, takže to působilo, jako výplň kvůli více epizodám, ale nevadilo mi to. Bavil jsem se stejně jako obvykle, ale jak říkám na epizodě je tu lehce cítit jiný nádech, což asi způsobil jiný režisér. Stále se však držíme na 4 hvězdičkách. ()

Brvis

Nechápu, proč tenhle díl schytává takovou kritiku, když se poprvé dozvídáme o tajnosti rodiny Addamsových. Konečně jsme se dozvěděli něco o rodině hlavní postavy a nemyslím si, že je to takový problém, když se na jeden díl trochu presuneme od hlavní linky a necháme si vykreslit příběhy vedlejších postav. ()

Tom10000

5.díl. Wednesday čeká setkání s rodiči během Víkendu s rodinou. Stejně tak i Enid potkává svoji matku, jež už touží po tom, aby se její sestra stala úplným vlkodlakem, a Bjanca čelí své vlastní matce, prahnoucí po sjednocení rodiny. Stará tajemství vyplouvají na povrch a otec Wednesday je obviněn z vraždy, jež se udála více než tři desetiletí nezpět. Ve vězení skončí i jeho žena a dcera, avšak právě naše hlavní hrdinka ví, jak celou situaci rozlousknout. Nakonec, to její vidiny dovedou starostu do patové situace a Gomeze na svobodu. Jenomže to není všechno. Své vroubky má i samotná ředitelka školy, a ta nenechá Wednesday promluvit, i kdyby jí to mělo stát všechnu námahu. Jenomže na tom už ani tak moc nezáleží. Kdesi číhá zcela jiný nepřítel, jenž hodlá zcela jistě zničit celou školu. 95 procent. ()

Andrestorm

tenhle díl takový průměr, Jenna Ortega super...jinak křoví ve vedlejších rolích ala mluvící komparz by to mohlo být bohatší...tak je to taková osekaná adventura trochu škoda - mínus jedna hvězda za portorikánskýho Gomeze Luize Guzmána, kterej mi tam vůbec nesedí. 3* ()

Dedincan

Výnimka potvrdzuje pravidlo. V tomto dieli sa objasnila vražda, z ktorej obviňovali Gomeza. Okrem toho  sa tu nestalo vôbec nič. Vlastne pardon, spolužiaka Wednesday skočili do nemocnice pozrieť jeho dve "matky". Sláva Netflixu, propagande sláva. ()