Skupina mladých ľudí nešťastnou náhodou zabije malého chlapca. Ed Harley (Lance Henriksen) chce svojho jediného syna pomstiť a tak sa vydá za starou čarodejnicou, ktorá mu pomôže vyvolať démona pomsty. Démon sa ale začína vymykať kontrole a tak musí Ed zobrať spravedlivosť do vlastných rúk. (TomX2)

Birter

Film, který ani neoslní ani nezklame. Je to takový klasický horor, jenž se v podstatě ztratí v návalu těch, které se snaží posunout tento žánr dál. To Pumpkinhead nedělá, ale v této podobě funguje docela koukatelně, se svojí lehce pohádkovou zápletkou a dobrými triky. Jistě na něj ale brzy zapomenu. ()

Henk

Tento film jsem poprvé viděl v roce 1991 ještě s rychlodabingem, ve kterém cinkaly tramvaje apod,, Od té doby jsem viděl už desítky možná stovky hororů, ale jen několik z nich překonalo mé zážitky ze sledování Démona pomsty. Na samotném filmu je občas vidět, že jeho rozpočet nebyl vysoký a chybky ve scénáři se také vyskytly, ale tenkrát po cca hodinové cestě domů od kamaráda jsem si musel málem přepírat spodky. Jelikož nebyl film u nás k mání, objednal jsem si jej nedávno z USA a vyvstaly u mne obavy, jestli na mne bude film působit i dnes stejně jako tehdy. Musím říci, že i dnes u mne svou atmosférou a přesvědčivými hereckými výkony vyvolává mrazení. Pro mne KULT ! ()

Horácius

Viděl jsem to již před časem, a připadlo mi to takové nemastné neslané, i když určité kouzlo to mělo. Kdybych to viděl ještě jednou, možná trochu poupravím hodnocení (nahoru). ()