Black Friday

Obchod s hračkami sa chystá na deň, ktorý je snom všetkých obchodníkov a nočnou morou všetkých ich zamestnancov. Tento Black Friday bude výnimočný, pretože zákazníci si okrem peňazí a bojovej nálady prinesú aj neznámu infekciu, ktorá ich mení v beštie. (Marceloo)

Mamlas odpad!

Komedie to nebyla, protože během té chvíle, co jsem se na tuhle blbou šaškárnu dokázal dívat, jsem nenašel ani náznak humoru. Jen debilní děj a debilní kecy protivných škaredých postav. A horor to už vůbec nebyl. Hororem bylo jen to zkoušet sledovat. (2%) ()

Unterschleif odpad!

Ďalšia “hororová komédia” ktorá nie je ani vtipná, ani strašidelná. Skôr na smiech a strašná. Na tomto filme nie je nič dobré. Otiginality ani za mak. Najneskôr po polhodine to väčšina ľudí vzdá a tí, ktorí za každú cenu musia dopozerať to čo začnú (ako ja) budú ľutovať, že si vybrali práve tento film. ()

Machaut

Připomínalo mi to takové ty typické béčkové horory osmdesátých let. Prostě čistá zábava od které nelze očekávat žádné velké umění. Jen škoda, že Bruce Campbell neměl líp napsaný scénář a nedostal tak větší prostor. Za to dávám hvezdičku dole. ()

Easykill

Tak tohle bylo i na mě moc "oddechový"! Dejte mi dvě hodiny a napíšu 100x lepší scénář a bude to alespoň vtipné. To je v black, pardon green Friday ten hlavní problém. Nečekal jsem nic jiného než béčkovou či céčkovou úleťárnu, ale takhle suchou opravdu ne. Tady se mělo hrát pouze na tu vtipnou notu, když bylo jasný, že na herce ani efekty nebudou penízky. Není to úplná tragédie, ale bída určitě. Ani Ash to nezachránil.. ()

DeLonge odpad!

Obdivuji všechny, kteří se na tuto zlomyslnost podívali do konce. Já to nedokázal. Nechť je jim země lehká. Jejich nervy jsou zřejmě ze železobetonu od firmy Skanska. Jinak pravděpodobně půjde o diváky postihnuté cévní mozkovou příhodou, nebo jen o obyčejné retardy. Je mi fyzicky zle ze zdejšího hovnocení. ()

vinducha

"Paní mám právo kohokoliv odmítnout obsloužit. A vůbec nezáleží na tom , jestli jste oblečená nebo nahá." A strejda se zase pobavil. Je to jednoduchá zábava , ale jakmile si někde uprdne Bruce Campbell , tak to na mě většinou funguje. ()

SavagerXx

Bohužel velký špatný. CGI efekty na úrovni Sharknada a dalších nízkorozpočtových hloupých hororů. Trailer a Bruce Campbell navnadil ale film zklamal. Za řeč stojí snad jedině docela povedený praktický efekty zmutovaných zákazníků, většina herců neumí moc hrát a humor taky moc nefunguje. Finále vyšumí do ztracena a po shlédnutí se nemůžu zbavit dojmu že jsem jen zbytečně ztratil 80 minut života. ()