Toranaga je prinútený uzavrieť novú dohodu s dávno strateným členom rodiny. (Disney+)

PanXY

Epizoda, která jde do větší hloubky než předešlé, více zamyšlená a otevírající hlubší proud emocí. Připravuje půdu na finále. Funguje, protože jsem u seriálu po dlouhé době zvědavý a natěšený, jak se bude další díl vyvíjet. ()

Karlito74 odpad!

Díl, kde se místo na pódiu a louce(kvůli bezpečnosti) setkají bratři uprostřed lesa, kde by je mohl zabít doslova kdokoliv. Ovšem oslovují se vybraně : ty ubohý hovnožroute. Vyhozené peníze! Pro ty co to nečetli: Toranagův syn v knize nezemře. Scénáristi dostali první várku koksu a dál už to bude jen horší. ()

0liverT3kel

Shoguna som začal sledovať predovšetkým kvôli vysokému hodnoteniu. Na začiatku ma to moc nechytilo ale postupne sa dej začal zlepšovať no taktiež časťami upadať. Za mňa má seriál problém niesť si tempo a kvalitu. Dej sa niekedy vôbec neposúva v pred a beznádejne rieši problémy bez východiska. Táto epizóda bol zatím najslabšia. Verím, že posledné tri epizódy prinesú niečo viac než len nudné rozhovory o politike či hlúpe reči... ()